Kezdőoldal » Szépség és divat » Modellkedés » Mi a véleményetek, tapasztalat...

Rebi13524768 kérdése:

Mi a véleményetek, tapasztalatotok a csillagmodell ügynökségről?

Figyelt kérdés

13/l

Pár napja jelentkeztem náluk és ma írtak hogy felvettek és mehetek is.

Azért jelentkeztem mert nagyon kicsi az önbizalmam és sokan mondták hogy ez nagy önbizalmat adna. Amit tudni kell rólam.pánikbeteg vagyok, és eléggé félek az emberek előtt, félek a kameráktól de viszont szeretnem csinalni. Szerintetek elmenjek vagy hagyjam? Esetleg hogy aki volt már náluk véleményeket!



2018. febr. 8. 16:59
 1/3 anonim ***** válasza:
2018. febr. 8. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Gondoltam hogy ilyen valaszt is kapok. Nem én jelentkeztem hanem a szüleim raktak fel titokba:)
2018. febr. 8. 17:20
 3/3 anonim ***** válasza:

“Jelentkeztem”

Maskor fogalmazz erthetobben. Mint lattad az ottani valaszokban, ez csak penzlehuzas. Ha komolyabb karriert szeretnel, akkor nem ez a neked valo modellugynokseg. Amugyis, a modellkedeshez onbizalom KELL. Persze nem csak ennyi szukseges ahhoz, hogy modell lehess, de egyik legfontosabb. Ok sem remego labakkal mennek vegig a kifuton, hanem magabiztosan (!).

Elmehetsz ehhez a ceghez par fotot csinaltatni, de ez tenyleg csak egy kamu ugynoksegnek tunik.

2018. febr. 8. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!