Kezdőoldal » Szépség és divat » Modellkedés » Szivesen foglalkoznék modellke...

Szivesen foglalkoznék modellkedéssel de mégis, hogy kezdjek bele, mi az első tehendő?

Figyelt kérdés
Alapjaiba véve tudom, hogy először kell egy portfolio rólam azt pedig továbbítani kell egy ügynökségnek és majd egyszer csak válaszolnak. De melyik lenne az a ügynökség akinek ezt elküldhetném? Mielőtt azt gondolnád, hogy na még egy páwafos akinek a heréiből az élet is távozott a túl sok super skiny nadrág viselésétől és most kitalálta hogy modell lesz mert full egyedi a stílusa meg ilyenek akkor elárulom hogy nem az a fajta vagyok. Lehet kicsit egoistának tűnik ez a kijelentésem de amúgy semmi ilyesmi. Szeretem követni a divatot és nekem is vannak ötleteim amiket szivesen megvalósítanék csak sajnos kapcsolatok hiányában mindez nagyon nehéz. 18/F

2018. febr. 27. 21:25
 1/2 anonim ***** válasza:
Megtanulni helyesen leírni a teendő szót.
2018. febr. 27. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Jelentkezz par ugynokseghez, ha latnak bennek fantaziat, behivnak. Instan keress rajuk: Crisp, Royalmodels, Diary

Batorsag!

2018. febr. 28. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!