Kezdőoldal » Szépség és divat » Modellkedés » Attractive Models személyes...

Attractive Models személyes találkozó?

Figyelt kérdés
Arra lennék kíváncsi, ha valakinek személyes tapasztalata van, hogyan zajlik az egész, ha behívtak? Tudom hogy le van írva a honlapon a nagyjáboli menet, de mégis mi a vélemény róluk? Kedvesek? Mi jelent hátrányt és mi az amit tanácsoltok, hogy érdemes csinálni?

2018. márc. 3. 09:39
 1/2 anonim ***** válasza:
Engem sajna nem vettek fel mert alacsony vagyok de amíg ott voltam, normálisak voltak. Fél óra az egész kb, beszélgetés aztán csinálnak fotókat. Rólam levetették az ékszereket de mást nem tudnék mondani ami hátrány. Ja azt kifejezetten kérték hogy sminket ne tegyekfel, gondolom ez fontos
2018. márc. 4. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Nagyon aranyosak voltak mikor talalkoztam veluk, az elejen beszelgettek aztan lemerik a mereteidet(mell,derek,csipo) es a magassagod.Aztan csinalnak par kepet ruhaban, es smink nelkul menj(fontos az elso benyomas) aztan vagy aznap vagy masnap irnak e-mailt h felvettek e vagy sem. En lassan 1eve vagyok ott:)
2018. márc. 12. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!