Kezdőoldal » Szépség és divat » Modellkedés » Ez valódi felkérés, vagy csak...

Ez valódi felkérés, vagy csak valami kamu és átvágás az egész?

Figyelt kérdés

Nemrég láttam,hogy Facebook-on egy nő írt nekem,hogy az Icon Model Managemnt-től van,és hogy modelleket keresnek,és így bukkantak rám. Kérdezte,hogy hány cm vagyok és hány éves. Belinkelte a Facebook oldalát az IMM-nek,illetve küldött egy linket is,ezzel a szöveggel: " az ügynökségünk által foglalkoztatott lányok modell kártyai" és az a link nem jó,azt írja ki,hogy törölve van az a lap.

Később,egy másik profilból írt,ahol ugyan az a neve a hölgynek,mint az elsőnél. Ott annyit kérdezett,hogy megnéztem-e a szüleimmel az oldalukat,tudtam-e dönteni,és ismét megkérdezte a magasságom és életkorom.


Nem tudom,nekem ez az egész történt valahol nagyon sántít,ott kezdvén,hogy helyesírási hibák vannak a szövegben,vesszők hiányoznak a hölgy összes üzenetéből.

Nem válaszoltam semmit neki,de nagyon hajlok a letiltás felé.

Maga a modellkedés érdekelne,de nem akarok gonosz,hátsó szándékú emberek áldozata lenni.

Nos,szerintetek?

Ui. privátban leírom a nő nevét,ha esetleg valaki tud emiatt hasznosabb választ adni.


2018. márc. 17. 16:48
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
27%
Szerintem most szalasztottad el, életed lehetőségét. 48/N Icuska
2018. márc. 17. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
nekem írhatod a nő nevét. van ismerősöm, aki valóban dolgozott az Icon-nál modellként.
2018. márc. 17. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:
88%
Ez átverés. Rajtad kivül még 100 lánynak elküldik... Aztán valahogy luxus prosti leszel mint p.b. :/
2018. márc. 17. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
84%
Barbara Icon? Igen, kamu
2018. márc. 17. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Küldd a nevet, van velük tapasztalatom!
2018. márc. 17. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Most látom,hogy nem is egyezik a két név teljesen!:DDD

Az egyik profilon Barbara Jancsó,a másikon Barbara Jacsó... :D

2018. márc. 17. 17:55
 7/11 A kérdező kommentje:
De most őszintén,hogy akadnak rá ez(ek) a lányokra? Utánunk kutatnak,vagy mi? Valaki mondja már meg ezt nekem.
2018. márc. 17. 17:59
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
igen, gondolom bizonyos emberek ismerősei között kutatnak és fiatal, szép lányoknak elküldözgetik a sablon üzenetet...
2018. márc. 17. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
70%
Nem feltetlen szepeknek kuldozgeti, xsak akik ranezesre vekonyak
2018. márc. 17. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Gyanús a dolog, tényleg. Vigyázni kell az ilyenekkel sajnos, nálunk az utcán művelték. Fiatal lányokat küldtek általában, mert ugye a korunkbeliekben jobban bízunk effektus jött elő. Rájuk küldtem a rendőröket. El is tűntek. :D
2018. márc. 18. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!