Kezdőoldal » Szépség és divat » Modellkedés » Lehetnék modell?

Lehetnék modell?

Figyelt kérdés

szerintetek ezekkel az adatokkal érdemes lenne jelentkezni egy ugynokseghez?

174cm

81-59-89

53kg

17l


2018. máj. 25. 16:08
 1/7 anonim ***** válasza:

Szerintem érdemes lenne jelentkezned.:)

Az arcod milyen? ha karakteres,szép, akkor nyert ügyed van

2018. máj. 25. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szerintem van esélyed. 🙂
2018. máj. 26. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Ha nem próbálod meg, biztos nem.

Vigyázz, sok a lehúzós "ügynökség"!

2018. máj. 26. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
0%

Igen van esélyed. De első sorban nem is ez a fontos hanem, hogy karakteres legyél ahogy az első mondta. Én először egy iskolát ajánlanék ahol megtanulsz ezt azt. Hozzá teszem, hogy ezek az iskolák nem olcsók. Én a Stars of the Future-nél végeztem, rengeteg mindent tanultam és nagyon jól éreztem magam mellesleg nem csak modellkedés, de színészet alapot is kapsz. De vannak ügynökségek akik elsőre teljesen korrektnek tűnnek, kifizetsz egy csomó pénzt aztán kiderül hogy kamu vagy nem is érdeklik az egész és csak egy összecsapott tanítást fogsz kapni amivel nem mész semmire.

Sok siker kívánok! :)

2018. máj. 30. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat :) megprobalom
2018. máj. 30. 11:24
 6/7 anonim ***** válasza:
Modell iskolát NE! Az csak lehúzás. Jelentkezz egy rendes ügynökséghez,ők ingyenesen megtanítják neked mindazt,ami a modellkedéshez szükséges.
2018. máj. 30. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Sokan nem tudják,hogy ezen információkkal nem lehet véleményt mondani?Ez még kevés a boldogsághoz.

Ez ipikus tini felfogás.

Ügynökség.

2018. jún. 18. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!