Kezdőoldal » Szépség és divat » Modellkedés » Lehet arra esély, hogy ilyen...

Lehet arra esély, hogy ilyen szakmában helyezkedjek el?

Figyelt kérdés

Sziasztok.🙂

Arra lennek kiváncsi, hogy azokkal az adatokkal, amiket leírok, lehetséges lenne -e elhelyezkednem a modell szakmában?

167-170cm magas vagyok, a mellbőségem 80cm, csipőm 83cm, és a derekam pedig 67cm. Abban kételkedek, hogy a magasságom kevés lesz ehhez.:(

Már lett volna lehetőségem ezt kipróbálni, de úgy gondoltam, hogy, ha valaki velem szeretne foglalkozni, mert különlegesnek talál, akkor ne úgy kezdjem, hogy 50ezreket fizessek az adott ügynökségnek. Nem tudom, hogy itt hogy mennek a dolgok, ebben is szeretném a segítségeteket kérni. Illetve az összes szerintetek korrekt ügynökségnek a nevét is elszeretném kérni.

Előre is köszönöm szépen.

És kérlek titeket, hogy csak olyan írjon, aki tényleg ért hozzá.



2018. júl. 23. 20:08
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
semmi eselyed... en 175 cm vagyok, es nekem 66 cm a derekam, de meg igy sem nagyon vekony... a mellem es a csipom is szelesebb 10 cmrel kb, te olyan lehetsz ezekkel az adatokkal, mint egy faronk. es nem modellkedem csak sportolok de ilyen alacsonyan ne is almodozz rola hogy model lehess.
2018. júl. 23. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Oh, értem. Hát akkor elásom magamban ezt az álmot.

Azt egyébként elfelejtettem, hogy 14 éves vagyok, hátha ezzel is segítek.

2018. júl. 23. 21:30
 3/5 anonim ***** válasza:
16 évig voltam modell. Ford ,Elite. Most 43 éves vagyok 52 kg ,178cm, 90,59,90. Nem nem lehetsz modell.
2018. júl. 25. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

1. válaszoló:

nagyon bunkó vagy

2018. aug. 1. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Szia!

Ennyi idősen nekem is ez volt az álmom.

Sajnos durvák a követelmények...

Tudom, ez nagyképűen hangzik, de én mindig elégedett voltam a külsőmmel, egyszer szépségversenyen is kipróbálhattam magam, de már örülök, hogy modell nem lettem.

És hogy miért nem lehettem modell?

Ebben a szakmában kutyát nem érdekli egy szép arc. Nem vagyok karcsú, de kövér sem. Erős, kötött izamzatom van. (sport miatt)

Rendszeresen sportolok, egészséges életmódot élek, több fotós szerint tehetséges vagyok, voltak is fotózásaim, sokan mondják, hogy a szépség iparban a helyem de én már tudom, hogy nem. :) nincs rajtam felesleg pedig.

Ha viszont mindenképpen szeretnél a divat világába kerülni írj nyugodtan és mesélek még szívesen, illetve ha van kérdésed válaszolok és tippeket is tudok adni.

Szép estét!

2018. aug. 2. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!