Kezdőoldal » Szépség és divat » Modellkedés » Hogy modellkedjek Nyíregyházár...

AreUOkey? kérdése:

Hogy modellkedjek Nyíregyházáról Budapesten?

Figyelt kérdés
Gimis leszek és mindenképpen modellkedni szeretnék azonban azt hallottam és olvastam sok helyen hogy a nyíregyházi modellügynökségek nem ápolnak külföldi modellügynökséggekkel kapcsolatot és nem annyira jók. Viszont az a sok ide-oda utazás idő és költségigényes nem is kicsit. Számomra ezért ilyen nehéz ez most. Valakinek van valami ötlete, esetleg jó nyíregyházi modellügynökséget tudna valaki mondani?

2018. aug. 30. 18:34
 1/5 anonim ***** válasza:

Nincs olyan. Még a pestiek nagy része is komolytalan. Ez a szakma amúgy is sok lemondással jár, az ingázós, költséges része csak töredéke az egésznek.

Szerintem próbálkozz pár pesti komolyabb ügynökségnél, aztán ott kiderül, hogy érdemes vagy sem ezzel foglalkoznod.

2018. aug. 30. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:

Te lány vagy egyébként, kérdező?

Csak azért is kérdezem, mert sok olyan modellkedő kérdés van, ahol egyáltalán nincs feltűntetve a kérdező neme és kora...

2018. aug. 30. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Igeen, bocsi lány vagyok
2018. aug. 30. 23:56
 4/5 anonim ***** válasza:
A Vivit kérdezd...
2018. aug. 31. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Hogy hol van az ugynokseg, az teljesen mindegy. De valoban Pesten vannak a fobb nemzetkozi piacokra dolgozo ugynoksegek. Inkabb azt celozd meg, ha ebben a szakmaban akarsz dolgozni, mert itthon nincs ertelme, nem fejlodik a karriered.


Sok jonak mondott ugynokseg van, keves, aki tenyleg aktivan foglalkozik is a modelljeivel. Ha megvan az alkatod hozza, akkor jelentkezz tobb helyre is inkabb es beszelgess az ugynokseget vezetokkel, es valassz szamodra szimpatikusat.


En amugy a Crisp Model-t ajanlom, ha ez barmit is jelent a szamodra :)

2018. szept. 15. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!