Kezdőoldal » Szépség és divat » Modellkedés » Szerintetek ez így reális?

Szerintetek ez így reális?

Figyelt kérdés

Felkért egy illető, hogy legyek a modellje..azt tudni kell, hogy én még sosem voltam modell, viszont tetszik maga az ötlet, ezért gondolkozom, hogy el vállaljam e.. Magáról a fotózásról azt kell tudni, hogy félakt illetve fehérneműs képekről lenne szó. A sminkről/hajról nekem kell gondoskodnom, illetve. a ruháról is. Viszont teljesen ingyen kellene elvállalnom. Jó, most nem azt mondom, hogy fizessen 100ezreket, de azért szerintem mégis csak járna azért valami, hogy az időmet rááldozom erre, meg még a pénzemet is, mert felutazom oda. És ez így szerintem nem fair. Mert szerintem nincs olyan modell, aki ingyen bármilyen fotózást is el vállalna, hisz abból mi haszna lenne?

Szóval ebben kérném a segítségeteket, hogy szerintetek ez így reális, hogy ingyen volnának a képek?


2018. szept. 19. 13:18
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

A helyedben akkor vállanám el ingyen, ha az illető már ismert befutott fotós. Ekkor a fotós szakmai elismertsége a garancia arra, hogy színvonalas fotók fognak készülni rólad, lesz egy induló portfóliód, amivel bekerülhetsz más helyekre. + megismer Téged így tud ajánlani máshová. Ismeretség után sok helyre könnyebb bekerülni.

Ha nem ilyen szintű a fotós, akkor legalább a költségeidet állja ő.

2018. szept. 19. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Hát mond meg neki hogy ingyen nem szeretnél mert utaznod kell és nem ingyen van.
2018. szept. 19. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Ingyen, félakt? Még pénzért se.. Mi a garancia, hogy nem kerülsz fel a netre? Gondolkodjunk már..
2018. szept. 19. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!