Kezdőoldal » Szépség és divat » Modellkedés » Az eggyik üzletben leszólított...

Az eggyik üzletben leszólította két nő engem meg barátnőmet hogy az fmi modell ügynökségtől jöttek és hogy dolgoztak már Dér henivel Hódi pamelával és hogy valaki ismeri ezt az ügynökseget fizetni kell?

Figyelt kérdés
2018. nov. 21. 14:02
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
nemhiszem hogy az FMI től lefognak szólitani csak úgy.Jelentkezni kell modellnek nem megkeresik az embereket..hogyha ugyanarról beszélünk persze// [link]
2018. nov. 21. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Akkor csak pénzzel szeretnének lehuzni ?
2018. nov. 21. 14:10
 3/7 anonim ***** válasza:
89%
Hát, se Dér Heni, se Hódi Pamela nem egy modell alkat. Szóval nekem már ebből gyanús lenne :D
2018. nov. 21. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Dér heni meg hódi pamela... én sértésnek venném ha ezzel szólítanának le 🤮
2018. nov. 21. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Hát vagy pénz lehúzás vagy emberrablás :D
2018. nov. 21. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
100%
Múltkor amikor az Árkádból jöttem kifelé,egy nő engem is ezzel állított meg.
2018. nov. 22. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Haha, Hódi Pamelás szöveggel engem is szólított már le egy nőci, annyi volt rá a válaszom, hogy ez még viccnek is rossz. Az a szomorú, hogy még eladni sem tudják rendesen a hazugságaikat. Őszintén, kinek megnyerő dérheni meg hódipamela neve?😆 Ne már.
2018. dec. 7. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!