Kezdőoldal » Szépség és divat » Modellkedés » Az FMMI átverés vagy nem?

Az FMMI átverés vagy nem?

Figyelt kérdés
A főváros egyik plázájában talált meg egy nő, hogy lenne-e kedvem hozzá,azt mondtam igen,anyukám számát is megadtam, de azért vannak bennem kételyek. Azt mondták a napokban felveszik velünk a kapcsolatot. Így a válaszok elég sürgősek lennének.

2019. jan. 14. 15:35
 1/4 anonim ***** válasza:
Keress rá neten, biztosan vannak tapasztalatok velük kapcsolatban.
2019. jan. 14. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Én az FMMI-nél végeztem tavaly, és szerintem tök profi a képzésük: Dér Henivel, Fenyő Ivánnal is találkoztam személyesen, szval rengeteg pluszt kaptam az óráikon és a végén a portfóliófotózás is nagy élmény volt :) ja és a náluk végzett hallgatóknak biztosít az intézet lehetőséget, éles helyzetben is kipróbálhatjuk magunkat. Pl így voltam többször sminkmodell a fizu is jó pénz volt, egyik csoporttársam pedig a múltkor Dér Heni videóklipjében szerepelt, irigylem is érte :P szval én ajánlom őket:)
2019. jan. 16. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
100%

Én ma voltam náluk meghallgatáson. Hát... :D egy hotelben volt. Nem értem, nincs pénzük egy saját irodára? 1 órát várakoztattak, habár időpontra mentem. Van egy képzésük, amely csak pár napot takar, amelyért kemény pénzeket kellett volna kifizetnem. 275 ezer forintot vagy ha részletekben akkor 300 ezer fölött. Az ilyenekért igazából nem kérhetnének pénzt. Ráadásul ott, helyben kellett dönteni. Ez már gyanús volt. Ráadásul a képzésen csak 20 embernek volt hely, ehhez képest 30+ embert hívtak. Nem mondom, volt valóságalapja, biztos kaptam volna 1-2 munkát, de mint mondtam, ilyenekért nem kérhetnek pénzt. Pont ellenkezőleg. Egy igazi, valós, tiszta modellügynökség még a fogszabályzásodat is fizeti, csak hogy rendes munkát kaphass, feltéve, ha látnak benned valamit.

Csatolok egy cikket, amit érdemes elolvasni. Miután én megtettem, arra gondoltam, hogy huu, mintha csak az én helyzetemet írta volna le. Ha valahol pénzt kérnek, fuss, amíg még csak lehet :D

[link]

2019. febr. 2. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Kamunak nem kamu, de bénák
2019. jún. 17. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!