Kezdőoldal » Szépség és divat » Modellkedés » Van valaki aki regisztrálta...

Krisztina1003 kérdése:

Van valaki aki regisztrálta gyermekét szépségversenyre? (Kasszandra stúdió) 2016ban is volt szépségverseny, van Tapasztalatotok, csak lehúzás, vagy átverés?

Figyelt kérdés

2017. febr. 1. 17:21
 1/1 anonim válasza:
Szia, én voltam náluk még annó 6 éves koromban, most 13 vagyok:) Nagyon rossz tapasztalataim vannak az ügynökséggel kapcsolatban, kifizettünk több 100ezret, mindig szépségversenyekre jártunk, egyszer 2. lettem, első ugysem leszel soha mert meg volt bundázva.Mindíg egy bűnronda cigány lány nyerte meg, persze nem kell mondanom hogy milyen gazdagok voltak.Fotózásokra mentünk, rossz minőségű képek és nem profi emberek.SZERVEZETLEN VOLT. Elhívtak Londonba fotózásra, kifizettük a száz valahányezer forintot, elkészültek ott a képek és azt mondták hogy majd postán küldik, nos 7 év alatt nem érkezett meg, ráadásul szervezetlen volt, egész nap rohangáltunk londonban és szerintem ez nem egy gyereknek való.Én még akkor élveztem de az idő múlásával rájöttem hogy mi ez az ügynökség és csak két szót tudok mondani: LEHÚZÁS és még nagyobb ÁTVERÉS.Ez az egész csak annyiból volt jó hogy a versenyeken hogy felfigyelt rám pár ügynökség, most újra elkezdtem modellkedni normális helyen.Szóval ez csak idő és legfőképpen pénpazarlás, gondolj bele itt egy portfólió 40.000 ft volt, egy komoly és normális ügynökségnél ez igyenes.De persze ha van több száz ezer frintod arra hogy legyen pár fotód és 1-2 jó élményed akkor miért ne? Ha pedig lányod/ fiad modelkedni szeretne akkor érdemesebb egy másik gyerek ügynökséget keresn ahol komolyan veszik az embert, ezek az én tapasztalataim de nem tartalak vissza, remélem tudtam segíteni!
2017. márc. 26. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!