Kezdőoldal » Szépség és divat » Modellkedés » Lehetek Modell szerintetek?

Lehetek Modell szerintetek?

Figyelt kérdés
173 Cm magassággal és barnás bőrrel lehetek kifutó modell szerintetek? tudom nem csak a magasság számít, de most leginkább ez érdekel engem ezért azt kérem, hogy aki tud az ezzel kapcsolatban válaszoljon.

2019. febr. 10. 16:52
 1/6 anonim ***** válasza:
175 az alsóhatár, de küldd el több helyre a fotódat és hátha lesz ami megfogja őket.
2019. febr. 10. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Azt lehagytam, hogy többnyire a kifutó modelleknek 180 centinek kell lennie, de ha tehetséges vagy és jól tudod eladni magad, simán. Barbi is ott van és csak 175, illetve Mihalik Enikőt se zengi be az egész világ, pedig ő 180 centi és szeretnek vele dolgozni..talán a média is rátesz.
2019. febr. 10. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Kép?
2019. febr. 10. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
És a fotó modellek tudnak normálisan érvényesülni?
2019. febr. 10. 18:43
 5/6 anonim ***** válasza:
Mondom próbáld meg. Én nem látlak és ők biztos jobban tudják, veszteni valód nincs.
2019. febr. 11. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Alacsony vagy
2019. febr. 15. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!