Kezdőoldal » Szépség és divat » Modellkedés » Miért van ennyire felkapta...

Miért van ennyire felkapta Palvin Barbi?

Figyelt kérdés
Nincs bajom vele, de nem tartom egyáltalán különlegesenek, az meg már megint más kérdés, hogy nem tetszik az alakja. Ez az én véleményem, csak kiváncsi vagyok a nagy ruhamárkák miért kapkodnak ennyire utána.
2019. máj. 12. 13:38
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
67%
Palvin barbit nem az alakja miatt "fogták be" modellnek ,az arca nagyon szép karakteres
2019. máj. 12. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
82%

Nekem kifejezetten tetszik, hogy ő végre nem egy csontsovány+férfiarcú modell, hanem teljesen reális női alkata van. Látszik, hogy odafigyel magára, és edz, de az alkata egy “hétköznapi nő” számára is megközelíthető és elérhető. A karakteres arca és a szép szeme pedig nyilván plusz pont.

24/L

2019. máj. 12. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
67%
Azért mert szép.
2019. máj. 12. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2019. máj. 12. 14:36
 5/12 anonim ***** válasza:
78%

Szerintem is nagyon szép!

És nem hogy a sok irigy ember büszke lenne arra hogy az egész vilàg ismeri őt és magyar, ahelyett sokan fikàzzàk ès támadjàk inkább.

Mert sokkal könnyebb gyűlölködni, mint hogy elismerjék valaki pozitív dolgait!

2019. máj. 12. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
#5 semmiféle gyűlölet nincsen bennem, szimplán érdekelt, hogy miért ilyen felkapott, ennyi. Örülök annak, hogy magyarként tényleg világszinten elismert valaki
2019. máj. 12. 15:00
 7/12 anonim ***** válasza:
83%

Már évek óta Victoria’s Secret modell, idén pedig egyike lett a VS angyaloknak, ami elég nívós megtiszteltetés, főleg úgy, hogy magyar.

Emiatt készül vele most egyre több interjú és YouTube videó.

Nagyon szép lány, és tényleg van helye a szakmában.

Nem mellesleg nincs elszállva magától, és nem irritál a személyisége.

2019. máj. 12. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
81%

Mert qrva szép.


Legyünk rá büszkék inkább tényleg. :)

2019. máj. 12. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
44%
Mert kiköpött mása Cara Delevigne-nek.Szerintem is aaannyira egyedi ilyen arcot még nem is láttunk :D Érdemes rákeresni
2019. máj. 12. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
71%
Én negyed annyira sem vagyok szép, de nem tudnék rá irigykedni, mi értelme? furcsa, de valamiért én is büszke vagyok erre pedig nem az én teljesítményem.
2019. máj. 12. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!