Kezdőoldal » Szépség és divat » Modellkedés » Mi a véleményetek a Girlboss...

Mi a véleményetek a Girlboss model management-ről?

Figyelt kérdés
Most találtam rájuk, de egy kicsit még bizonytalan vagyok. Biztos nem átverés? Van valaki aki már dolgozott velük vagy most is ott dolgozik? Okoskodók kíméljenek. Csak olyanok írjanak, akik tényleg ismerik őket.
2019. máj. 28. 10:50
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
77%

“Életem legjobb döntése volt, hogy csatlakoztam a Girlboss modellügynökséghez. Online modellként egy év munka után most már megengedhetem magamnak azt a szabad és fényűző életet, amire mindig is vágytam! Mindig megvehetem magamnak amire csak vágyom, menő rucikban járhatok, egy vadiúj BMW-t vezetek és már gyűlik a pénz az első lakásomra. Az online modell munka megváltoztatta az egész életem. ” – Anita, Pécs”

“Míg mások a középszerűen és csórón senyvednek az unalmas életükben, Te inkább ints könnyes búcsút a középszerű „életnek”! Vess véget a dögunalomnak, törj ki az átlagosból, járd a saját utad és éld az életed, ahogyan szeretnéd!”

Szerinted egy modellugynokseg igy hirdeti magat?

2019. máj. 28. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
23%
Miért? Mi a gond ezekkel? :) Én náluk dolgozom, igaz még csak két hónapja, de nagyon elégedett vagyok. Az biztos, hogy még nagyon sokat kell tanulnom, de még így is az első fizujaim is 250 ezer körül voltak. Ja és 4 órás melóval. Szerintem ez csúcsszuper. Van szerződés meg minden. Nem átverés. Nyugodtan vágj bele!
2019. máj. 28. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
84%
Es kettes, elarulnad, hogy neked mit kell nyujtanod ezert a csucsszuper lifestyleert meg fizetesert? Mert nekik allitolag nem szamit a kulso, szemelyseg alapjan valogatnak, megis “modellugynokseg”.
2019. máj. 28. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
52%
Nem titok, hogy mit csinálok a fizetésemért. Ha valakit érdekel a weboldalon ott van leírva fehéren feketén, hogy miről szól az online modell munka. És mellesleg én sem vagyok egy bombanő, de már tudom, hogy ez tényleg nem is fontos. Örülök, hogy nem csak akkor tudok boldogulni, ha 180 centis barbibaba vagyok. Amúgy, ha egy cég lányokat toboroz, akikből profi online modelleket és előadókat képez, aztán meg menedzseli, támogatja őket, akkor miért ne hívhatná magát modellügynökségnek vagy model managementnek? Nem értem mi ezen a fennakadás tárgya… Elég sokféle modellügynökség létezik tudtommal… Ez is egy közülük. Akinek nem tetszik ez a fajta modell munka tud menni máshová…. Én csak annyit mondtam, hogy nem átverés, működik a dolog. És a kérdező alapvetőleg erre volt kíváncsi.
2019. máj. 28. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%
Ez korrekt, koszi a valaszt.
2019. máj. 28. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
10%

Lehet, hogy én vagyok hülye, de még egy épkézláb honlapot, Facebook oldalt sem találtam erről az ügynökségről.

A lényeg, ha bármiért is pénzt kérnek, kerüld el messziről!

2019. máj. 28. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 Era8808 válasza:
66%
Nyugodt lehetsz, nem árverés. Tapasztalatból mondom, hogy nagyon megbízható cég. Nagyon jól lehet keresni! Nem tudom, az előző hogy nem talált róluk semmit, van weboldal, Facebook stb.
2019. jún. 15. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 ladybird1234 válasza:
71%

Szia Anikó!


Nem átverés! Én 1,5 hónapja kezdtem velük dolgozni, és minden a legnagyobb rendben. Szerződést kötöttünk, amit el is magyaráztak pontról pontra. Az első fizetés is pontosan jött. Borzasztó segítőkészek, mindenben segítenek, megtanítanak mindent. Meglepődtem mennyire kedvesen és korrekt módon zajlik minden. Nyugodtan vágj bele, én egyáltalán nem bántam meg, sőt... Arról nem is beszélve, hogy élvezem, amit csinálok, egyre lelkesebb vagyok, és hát a fizetés magáért beszél... napi 4 óra munkával, amit még szeretsz is ennyi pénzt keresni... csak ajánlani tudom. Komolyan. Ez egy nagyon jó csapat, ahova jó érzés tartozni. :)

2019. jún. 19. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim válasza:
63%
Szia! Én már 8 éve dolgozom velük. Minden fizetést megkaptam időben és soha nem volt semmilyen problémám. Nincs semmi átverés. Minden úgy van mindig ahogyan ígérik. Jó érzés, hogy megbecsülnek és elismernek. Nincs mitől tartanod. A fizetés pedig szerintem páratlan. Teljesen nyugodtan jelentkezhetsz.
2019. júl. 1. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 RealSun válasza:
67%
Szia! Én tökéletesen megértelek, mert amikor megtaláltam Őket, én is hasonlóan bizonytalan voltam ám. De aztán mertem Velük kapcsolatba lépni, skype-on interjúzni és annyira meggyőzőek, hitelesek, szimpatikusak voltak, hogy döntöttem és maradtam a Csapattal. Nem bántam meg. Nagyon brutál profi team az Övék. Ha kitartó vagy és hajlandó a tanulásra, fejlődésre, a segítségükkel egy sokkal sokkal jobb életet varázsolhatsz Magadnak. Minden hasznos információt megadnak, ami segíti a boldogulásodat és folyamatosan Melletted vannak, támogatnak. Olyan lehetőséget kínálnak, amit semmiképp sem szabad elszalasztani! Működik a dolog, én már tapasztalatból tudom. ;-)
2019. okt. 24. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!