Kezdőoldal » Szépség és divat » Modellkedés » Mi a véleményetek a Girlboss...

Mi a véleményetek a Girlboss model management-ről?

Figyelt kérdés
Most találtam rájuk, de egy kicsit még bizonytalan vagyok. Biztos nem átverés? Van valaki aki már dolgozott velük vagy most is ott dolgozik? Okoskodók kíméljenek. Csak olyanok írjanak, akik tényleg ismerik őket.
2019. máj. 28. 10:50
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:
Köszike mindenkinek. Azóta már teljesen képben vagyok 😊 És vicces, mert amikor kérdeztem, nem tudtam, hogy a Girlboss egy új márkája egy jó régi webkamerás cégnek, akiket pedig már ismerek😊 De azért mindenkinek köszönöm a válaszokat.
2019. nov. 4. 15:19
 12/19 anonim válasza:
61%
Gondolom a kérdezőnek már nem annyira fontos az infó, de valakinek hátha segít egy kicsit, ha vacillál. Én neten találtam rá az ügynökségre, és volt egy kialakult képen erről az egészről, de emellé megannyi kérdésem is.. Volt, amikor konkrét kérdéssorokkal bombáztam őket, még a szerződés kötés után is:D Meglepően nincs mellébeszélés a részükről és mindenre részletesen válaszoltak elő szóban. Bármiben segítenek ezen kívül is, és rettentő türelmesek. Nyilván ez a sokéves tapasztalatnak köszönhető. Aki amiatt aggódna, hogy mindenféle őrültséget be kell vállalni, na ezt most cáfolnám, mert náluk nem ez a cél! Szabad munkaidő, jó pénz, káosz és rejtett dolgok nélkül. Szóval akinek felmerülő kérdései vannak, annak azt ajánlanám, keresse meg őket bátran, beszélgessen velük kötöttségek nélkül, mert a személyes tapasztalat a legjobb. :)
2020. márc. 7. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim válasza:
80%
Szia! Én is nagyon szkeptikusan álltam hozzá az elején de az első pillanattól kezdve nagyon korrektek voltak. Mindig segítenek amiben csak tudnak, és rendkívül türelmesek. A lényeg hogy nyugodtan vágj bele, semmit sem veszíthetsz. Ami a munkát illeti, itt is dolgozni kell a pénzért.. ;)
2020. márc. 16. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 Coni91 válasza:
Sziasztok lányok! Akik velük dolgozik az azóta is ott van? Kinek irhatnek? :)
2020. máj. 1. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
49%
Szia Coni! Nekem nyugodtan írhatsz ;)
2020. máj. 2. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
30%
Én már több mint egy éve náluk vagyok. Minden nagyon korrekten megy és anyagilag is sokkal jobban, mint amire kezdetben számítottam. írj nyugodtan.
2020. máj. 2. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 kiscica21 válasza:
En is szeretnek jelentkezni hozajuk de felek h nem felelek meg .nem tudom igy elsore hany orat valaljak be.valaki segitene jo lene sokaz keresni kb 300 ezret havonta vagy tobbet .en engem ink a kartya erdekel h hogyan lehet ?kartyaval tenyleg lehet mindenhol fizetni?es hogyan nez ki aki 4 orat dolgozik az akar meg tobbet is dolgozik ?
2020. máj. 22. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
30%

Szia! A 300 ezret simán megkeresed a 6 órás szerződéssel is, sőt jóval többet is. És igen, dolgozhatsz többet is, ha akarsz.


A kifizetéshez használhatsz bármilyen bankszámlát, ahhoz meg van bankkártya. Ha pedig valamilyen internetes számlát szeretnél nyitni, azokhoz is van kártya és mivel MasterCard bankkártya jár hozzájuk így bárhol fizethetsz vele és bárhol vehetsz fel pénzt az automatákból.


Azt, hogy megfelelsz-e, azt csak úgy tudod meg ha jelentkezel 😊Szerintem ne aggódd túl a dolgot…Mit veszíthetsz?

2020. máj. 25. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim válasza:
Sziasztok Lányok! Akik korábban írták, hogy velük dolgoznak, azóta is ott vagytok? Nagyon szeretnék kérdezni valakitől! :)
2022. jan. 18. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!