Kezdőoldal » Szépség és divat » Modellkedés » Amatőr fotósok! Ti hol kereste...

Amatőr fotósok! Ti hol kerestek, találtok modellt?

Figyelt kérdés

2019. jún. 7. 10:04
 1/7 anonim ***** válasza:
87%
Az erdőben. (természetfotós)
2019. jún. 7. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

#1!

Ment a zöld

2019. jún. 7. 12:05
 3/7 anonim ***** válasza:
51%
van egy rakás ilyen fórum, csoport, meg persze modell ügynökségek is. de a hagyományos módszer az, hogy kimész az utcára, strandra, plázába, akárhova és megismerkedsz szimpatikusnak tűnő lányokkal és aki nyitott rá, azt lefotózod. ha nem vagy képes emberi kapcsolatokat kialakítani, akkor még pénzért se fog menni a fotózás.
2019. jún. 8. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
67%

A modellboltban. Ha megfőzöd az elárusítót, ingyen engedi foózni a különböző modelleket.

Ami érdekel.

Repülő-, vasút-, automodell, bármi.

2019. jún. 12. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Egy barátom fotózott. Ő simán megszólította az embereket az utácán, a boltban, a buszmegállóban. Volt nála egy marék névjegykártya és osztogatta, meg fényképezett és elküldte annak, aki megadta a címét.

Határozott fellépés kérdése az egész.

2019. okt. 31. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Egyszer itt gyakorin talált meg egy fotós és rámírt :) minden előzetes információ nélkül.

Szerintem nem én voltam az egyetlen, aki igen mondott az ajánlatára, de valahogy a végén nem jött össze a dolog :) szerintem te is bátran írj rá itt random emberekre :D sokat nem veszthetsz.

2019. nov. 1. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
0%

Tapír. Talpbűz.

.

2019. dec. 16. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!