Kezdőoldal » Szépség és divat » Modellkedés » Ha nektek választani lehetne,...

Ha nektek választani lehetne, hogy elmennétek modellnek és sokat kerestek, vagy ottmaradnátok nehéz fizikai munkán, és keveset kerestek, akkor ti mégis melyiket választanátok?

Figyelt kérdés

2019. febr. 26. 21:13
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
37%

Hiába vagyok esztétikus kinézetű, a magasságom miatt soha nem lenne esélyem modellként érvényesülni.

Addig boldog vagyok, amíg van lehetőségem megcsillogtatni az intellektusomat, tanulhatok, és a szakterületemen belül egyre feljebb és feljebb jutok.

Nem tudnám elképzelni, hogy 0-24 óráig nehéz fizikai munkát végezzek NŐKÉNT, és soha nem is szeretnék eddig a szintig süllyedni, mert sokkal jobb képességű és magasabb és hosszútávú célokkal rendelkező személy vagyok, mint azok, akik általában ilyen munkakörben dolgoznak.

2019. febr. 26. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
67%
Azok a nők, akiknek valós esélyük van meggazdagodni a modellkedésből sose mennének el nehéz fizikai munkát végezni úgyhogy a kérdésed egyik része nem hiteles.
2019. febr. 26. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
58%

Folytatnám a magyar szociál-kapitalizmus és az új Pártállam építését a nehéz fizikai munkában. :))


Naná hogy modell lennék, persze ha lánynak születtem volna. Amúgy ismertem egy nagyon szép csajt és mégsem élt a szépségével, nem ment el modellnek vagy nem jelentkezett szépségversenyre, hanem napi 10-12 órában eladóként gürizett.

2019. febr. 26. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
55%
Nekem sokan mondták hogy fotogén vagyok és az adottságaim is megvannak. Igaz alacsonyabb vagyok valamivel de talán még beleférne. Viszont én inkább a munkát választanám. Nekem nem büdös a munka sosem volt az mindig is magam oldottam meg a dolgaimat. És inkább dolgozom "tisztességesen" minthogy magazinok címlapján pózolgassak (félmeztelenül) és kifutókon sétálgassak. Félreértés ne essék nem nézem le a modelleket vagy a modell szakmát, csak egyszerűen én nem tudnám magam benne elképzelni. Pedig voltam már fotózáson (öncélre készült meg családtagoknak) ott is mondta a fotós, hogy mennyire jó lennék blabla bla... De akkor sem vállalnám. A másik ok amiért nem vállalnám: a modelleknek kvázi megszabják, hogyan öltözzenek, milyen legyen a frizurájuk stb mindig amit a megrendelő kíván. Na köszönöm szépen én ebből nem kérnék.
2019. febr. 26. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Egyertelmu h a modellkedest valasztanam, ha megfelelnek a felteteleknek..
2019. febr. 26. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
79%

Utolsó előtti, te annyira buta vagy. Miért kéne egy modellnek félmeztelenül pózolnia bármilyen címlapon? Miért kéne úgy öltözködni, ahogy megmondják? Olyanhoz szóltál hozzá, amiről fogalmad sincsen.. el sem kezdem magyarázni, hogy ott kezdődik egy modell karriere, hogy egy ügynökség szerződteti.. a portfóliója alapján kiválasztják ilyen-olyan munkákra, amire természetesen nemet mondhat, miztán konzultált az ügynökségével.. hogy totál nem kötelezi senki semmilyen félmeztelen pózolásra.. hogy senki nem mondja meg mit vegyen fel.. max ha dolgozik, dehát azért csak nem baj, ha a divattervező megkéri, hogy ugyanmár, bújjon bele az általa tervezett ruhába mielőtt végigmegy a kifuton, hisz ezétt kapja a pénzét..:D és még sorolhatnám. Szerinted aki modellkedik, nem dolgozik, annak büdös a munka? Fogjuk már fel, hogy attól még, hogy nem àrut csipogtat meg áll a gyárban, még DOLGOZIK, lehet többet bír fizikálisan, mint te..Annyi butaságot írtál, mint égen a csillag. Jobb is, ha ott maradsz ahol vagy, ugyanis ennyi ésszes el sem mehetnél modellnek. Hiába fedeztek már téged fel vagy ötször a faluban a rokonok... válaszodból ítelve gondolom vagy vagy 170 magas, méreteid jók, rendszeresen sportolst, karbantartod magad, hajad nem festett, szemöldököd nincs cérnavékonyra szedve, nincs semmilyen tetoválásod piercinged, alázatos vagy, intelligens vagy, rugalmas vagy, önálló vagy, kedves szerethető természeted van, beszélsz legalább egy idegen nyelvet ami jobb esetben az angol.. és még sorolhatnám.


Tipikus buta sztereotípiákkal teli választ adtál.

2019. febr. 26. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
40%
Kedves utolsó :) Én a kérdésre válaszoltam aszerint, hogy ÉN mit hogyan tennék és mit miért választanék. Majd ha erről külön, személyesen a Te véleményed is érdekel, feltétlenül értesítelek :)
2019. febr. 26. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
90%
Én rühellem, ha fotóznak, úgyhogy végezném a fizikai melót + továbbképezném magam, hogy más munkám is lehessen.
2019. febr. 27. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Szerencsére az élet nem fekete meg fehér.

Van megfizetett, tartalmas, szellemi munka is, ezt választanám.

Akkor sem mennék el modellnek, ha személyesen keresnének meg valami kihagyhatatlan ajánlattal (nem fog előfordulni, nem vagyok alkalmas), mivel engem ez a pálya nem vonz.

Elismerem, hogy ez is munka, sokkal több idő és energiabefektetést igényel, mint egy átlag irodai munka, de sose készültem ilyen pályára, nem látok benne semmit, ami kicsit is közelállna hozzám.

2019. febr. 27. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
15%

Magyarorszagon modellkedesnek alcazott prostitucio van.

Nok nem szoktak nehez fizikai munkat csinalni.

2019. febr. 28. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!