Kezdőoldal » Szépség és divat » Modellkedés » A karakteresség hiányával...

A karakteresség hiányával érdemes belevágni a fotómodellkedésbe? 26F

Figyelt kérdés

Üdv!


Kb. 10 éve, igen fiatalon próbálkoztam modellkedéssel, de sikertelenül. Eléggé megviselt, így félre is raktam egy évtizedre. Egy noname céghez beregisztráltam, de munkát nem adtak semmit, csak lehúztak némi pénzzel... A nagy pesti cégekhez beküldtem az „arcomat”, de vissza nem jeleztek, csak egy, miszerint nem ezt az arcot keresik… Igaz, 4 évvel kb. fiatalabbnak is tűnök a koromnál. Most sem néznek többnek, mint 22-23.


Az arcomról annyit, hogy jóképűnek tartom magam, illetve rengeteg visszajelzést is kaptam ezzel kapcsolatosan az évek során. Természetesen tisztában vagyok azzal is, hogy valakinek biztosan nem a típusa vagyok... A legfőbb gond az, hogy az arcomon semmi karakteresség nincs. Kb. olyan, mintha Photoshopban vagy Illustratorban megtervezték volna, teljesen arányos, szimmetrikus minden. Nincs elálló fülem vagy hegyes állcsúcs, illetve gyakorta látom a modelleken a „behorpadt arcot”, hát ilyen sincs.


Gyorsan körbenéztem a keresőben és arcom meglepően hasonlít a bal alsó sarokban lévő kerek arc típushoz. Mrámint az egész fejem :D


[link]


Kérdésem, érdemes-e a karakteresség teljes hiányával, babaarccal nekilátni újra, vagy hagyjam? Már férfiasodtam elég sokat, 185cm 75kg szálkás alkat vagyok, az arcom is másabb lett, de belenézek a tükörbe és nem látom magamon egyáltalán azt, mint a tipikus modelleken, azokat a vonásokat.


Egyáltalán vannak olyan modellek, színészek, akiknek nincsenek meg ezek a karakteres jellemzőik, mégis sikeresek?


Képet azt nem adok, mivel anonim oldalról van szó.


26F


2019. jún. 20. 18:40
 1/5 A kérdező kommentje:

Igazából úgy vagyok vele, hogy felesleges köröket nem szívesen futnék már.


Nem tudom, hogy mi a trend manapság, bár ahogy elnézem, még mindig elvárják ezeket az erős vonásokat az ügynökségek.

2019. jún. 20. 18:44
 2/5 anonim ***** válasza:
0%
Férfiként modellkedni amúgy is b*zis, nem gondolod?
2019. jún. 22. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nem. Ha pénzt lehet vele keresni, kit érdekel?
2019. jún. 22. 16:59
 4/5 anonim ***** válasza:
54%

Aki a 90-es evek filozofiajat osztja, miert nez modellkedos kerdeseket? Ez olyan, mintha a szexes temakort bujnam aszexualiskent..

Amugy kerdezo, nem ertem a problemad. Hogyan szeretnel nekiallni, ha az ugynoksegek elutasitottak, es szerinted sem felelsz meg?

2019. jún. 23. 02:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Túl idős vagy már hozzá
2019. okt. 23. 02:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!