Kezdőoldal » Szépség és divat » Modellkedés » Van esélyem modellkedésre?

Van esélyem modellkedésre?

Figyelt kérdés

165 centivel 17 évesen van bármi esélyem?

Egészen kicsi korom óta arról álmodozok, hogy modellkedhessek.

Egy darabig dolgoztam egy modellügynökségnél, viszont csak egyszer sikerült munkához jutnom(magasság miatt), az ügynökség vezetője mindig bunkó, lekezelő volt, és az elején még fizetni is kellett a betanításért, szóval kicsit átverés szaga van a dolognak🙄 kár, hogy elsőre nem láttam. A lényeg, hogy innen kiléptem.

Sovány vagyok, de nem az a csontsovány, mint a legtöbb modell. Van olyan ügynökség, mely így is foglalkozna velem?

A második ami nagyon érdekelne, a reklámokban szereplés például. Úgy hallottam ehhez is vannak ügynökségek.

Tudnátok segíteni?😶❣



2019. jún. 20. 19:25
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
66%
nem, nem tudunk segíteni.
2019. jún. 20. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 cameronmonaghanbabee ***** válasza:
80%
Ez így kevés adat. Kéne, hogy hány kg vagy. És egy kép az alakodról. És az arcod, ha nem akarod, azt nem kell elküldened. Csak írd le milyen arccal rendelkezel. Az sem mindegy.
2019. jún. 20. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

A modellkedésnél nem kilót néznek, hanem mell-, derék-, és csípőbőséget. Jelenleg nincs meg az elvárt modellalkatom, de ha szükséges, korábban is sikerült összehozni😄

hm ovális arcom van, barnás szőke hajam, kék szemem, kicsi orrom, közeoesen telt ajkak

2019. jún. 20. 20:11
 4/13 anonim ***** válasza:
90%
Nincs esélyed.
2019. jún. 20. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 cameronmonaghanbabee ***** válasza:
83%

Így nem tudunk segíteni.

Semmit nem mondasz az alakodról. Ha nem is a sajátod, valami hasonló alkatot belinkelhetnél.

Azért kiló is számít valamennyit.

2019. jún. 20. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
77%
171 alatt lehetetlen, sajnalom.
2019. jún. 20. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha pedig a reklamok erdekelnek, probald meg az Art ugynokseget.
2019. jún. 20. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Van esélyed hazai kifutókon, külföldin kevésbé. Fodrász és sminkes vagyok, itthon dolgoztam alacsonyabb lányokkal, a lényeg az arányos testalkat, szép arc, àpolt bőr. Portré fotózásokon nem számít a magasság csak a kisugárzás. Csak olyan ügynökséghez menj, ahol nem kérnek pénzt tőled! A többi kamu. Akár fitnessmodell pályára is lèphetsz, most nagyon megy az is(persze ha tetszik a sportos). Kis Virág is alacsony 🙂
2019. jún. 20. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
56kg vagyok
2019. jún. 20. 22:20
 10/13 A kérdező kommentje:
Tudtok esetleg valamit a Free Face modellügynökségről?
2019. jún. 20. 22:22
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!