Kezdőoldal » Szépség és divat » Modellkedés » Miert jon ide gyk-ra egy...

Nagy.bettike21 kérdése:

Miert jon ide gyk-ra egy csomo ember faggatni a nepet hogy eleg jo lenne e modellnek?

Figyelt kérdés

Rengeteg ilyen kerdes van, mikozben egyertelmu, hogy itt gyk-n annyibol h leirjak h 170 cm meg barna haj meg szep arc (ami valoszinuleg ink atlagos lol) nem lehet ezt megallapitani.

Perszek ezek a csodalatos modellkedni vagyo gyonyoru nadszal emberkek meg veletlen se csatolnak kepet. Xd


Szerintem azert jonnek ide, hogy bokokat hallgassanak meg hogy halljak, hogy ok jo modellek lennenek. A lelke melyen sztem mindegyik tudja, h ez eselytelen szamukra.

Ha ezt komolyan gondolnak, nem itt kerdezgetnenek...

Szerintetek?



2019. jún. 26. 20:37
 1/9 anonim ***** válasza:
75%
Mert 10 evesen nincs jobb dolguk.
2019. jún. 26. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
29%
Igazad van, bár ez az oldal pont erre van. Mármint ha olyan alkata van megkérdezheti hol/hogyan kezdhetné el
2019. jún. 26. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
51%
Mert kisebbségi komplexusuk van,és élvezik,hogy esetlegesen itt dícséretet kapnak.
2019. jún. 26. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
96%
Egyszeruen sokan meg mindig nem tudjak, hogy mibol all a divat es a modellkedes, egyatalan kik azok a modellek, es milyen alkat kell ahhoz, hogy az legyen az illeto. Manapsag mar minden kigyurt feneku Instagram lany “topmodell” a mediaban, mikozben a valodi topmodellekrol nem is ir a media, mert nekik az inkabb hirnevrontas, mint presztizs. Nem tudom elkepzelni valakirol, hogy otthon sikoltozzon oromeben, mert valaki a gyakorin megdicserte a magassagat, szerintem inkabb a tudatlansag all a hatterben.:D Meg foleg az urban legend, hogy letezik fotomodellkedes es annal nem szamit a magassag.
2019. jún. 26. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

1. es 3. ugyan ezeket gondoltam en is!

2. Tudom, hogy mire van ez az oldal, nem azert mondtam, csak nevetsegesnek tartom ezt a jelenseget, hisz ha belegondoltok meg akkor is abszurd lenne valaszolni az ilyen kerdesekre, ha minimum 1 db kepet lattunk volna az illetokrol.

4. Xdd ja ez is lehet, erre nem is gondoltam!

2019. jún. 26. 22:31
 6/9 anonim ***** válasza:
41%

Kedves kérdező és #3 kommentelő! Teljesen egyetértek veletek! Szerintem azért járnak ide ennyien feltenni ugyanezt a kérdést, mert:


a) fel akarják magukra hívni a figyelmet

b) ha megjelenik 2-3-ik kommentben a kérdező instagram, facebook, tiktok oldalának a linkje, akkor kétségen kívül népszerűsíteni akarják magukat

c) önbizalomhiányban szenvednek vagy kisebbségi komplexussal küszködnek, ezért figyelemre és dicsérő szavakra vágynak


El nem tudom képzelni, hogy akinek megfordult a modellkedés komolyan a fejében, az ide írja ki. Ha érdekli, ezt akarja csinálni, akkor lépjen, ne ide írja ki, hogy alkalmas lenne-e (mintha mi mindannyian hozzá értő személyek lennénk), ha pedig valaki bizonytalan magába, az el se kezdje, mert nem lesz sikeres.

De nagyon unalmasak hetente többször ezek a kérdések, pláne amikor férfiak teszik fel. 🤦‍♀️

2019. jún. 26. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
6. Teljes mertekben egyetertek!
2019. jún. 26. 23:42
 8/9 anonim ***** válasza:
58%
És gondolom pontosan azok pontoznak le minket, akik szintén ezt csinálják mint a fent említett kérdésben, csak fáj nekik az igazság. 🤔😅
2019. jún. 27. 05:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Szerintem szimplán bizonytalanok és félnek, hogy az adott ügynőkség esetleg elutasítaná őket. Vagy csak szimplán jó hallani, hogyha az emberek modellalkatúnak tartanak.
2019. júl. 10. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!