Kezdőoldal » Szépség és divat » Modellkedés » Vajon van esélyem jó modellnek...

Vajon van esélyem jó modellnek lenni?

Figyelt kérdés

Érdeklődni szeretnék, hogy mennyi esélyem lehetne modellnek lenni?

20 éves vagyok és lány, 165cm átlagos edzésben levő alakom van. Nem vagyok sovány de izmosabb sportosabb alkatom van.

Jó ideje erősen gondolkodom ezen és igaz az adottsagaim (gondolok itt magasságra)nem a leg előnyösebb de nem szeretném feladni tenni szeretnék érte hogy lehetőségem legyen, megszeretném próbálni és eselyt adni magamnak és az almomnak de érdeklődnék hogy ti mennyi eselyt láttok erre? :/


2019. febr. 26. 20:10
 1/6 anonim ***** válasza:
Kép nélkül nehéz bármit mondani mondhatod hogy milyen jól nézel ki ha nem arányos valami de igen a magasság gond lehet
2019. febr. 26. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Kifutómodellnek alacsony a 165 cm. Katalógusmodell lehetsz. Ha valahol kimondottan sportos alakot keresnek, lehet esélyed, de lehet, arra rá kell erősítened. Képpel könnyebb lenne véleményt mondani.
2019. febr. 26. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
20 evesen mar tul keso. Jo modelleket 12-16 evesen feldedezik
2019. febr. 26. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Nem mondtam hogy jól nezek ki 😀

Egyébként fotomodellkedesen gondolkodom inkább, úgy tudom ahoz nem számít annyira a magasság számít csak nem annyira nagyon szigorúan ha jól tudom

2019. márc. 4. 17:47
 5/6 anonim ***** válasza:
2 modellügynökségnél voltam 165 alacsony. A női modellek kb 170-180cm magasak. E mellett már idős vagy mint ahog, az előző válaszoló is írta.
2019. márc. 7. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Sajnos túl idős és alacsony vagy. Min a 174 centi és Max a 16év kezdeni. NINCS ilyen hogy fotomodelkedes. A mkdelkede egy nagyon komoly szakma és csak eletvitelszeruen lehet csinálni. Sajnos már mindenkire ramondjak hogy model, az instak**vaktol kezdve a playboy újságban pozolo pr*stikon át a sztripperekig. Egy fashion modelnek nagyon sok mindennek meg kel felelnie min 174 cm

90 60 90es méretek kisportolt szálkás vekony test és csontos karakteres arc.

Bocsi hogy ilyen szigorúan fogalmaztam de én model vagyok és idegesítő hogy azt hiszik higy ez egy könnyű munka ami szinte csak buli és minden második lány azt hiszi hogy ő is simán lehet model mert úgyse csinálnak semmit csak pózolnak.

Remélem tudtam segíteni.

2019. júl. 8. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!