Kezdőoldal » Szépség és divat » Modellkedés » Milyen normális ügynökség van...

Milyen normális ügynökség van kezdő férfi modellek számára?

Figyelt kérdés
Több fotós is mondta hogy próbáljam meg mert egyedi karakteres az arcom de nem tudok hogy belekezdeni. Érdekelnének alkalmi munkák is nem feltétlen akarok elköteleződni, ehez keresnék valami ügynökséget vagy valami céget akik jók lehetnek.

2019. jún. 27. 12:04
 1/7 anonim ***** válasza:
Wam, Visage
2019. jún. 27. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Ezeknél az ügynökségeknél hogyan működik? Ha kapsz akkor te válogathatsz a munkák közül hogy melyiket vállalod el? Vagy nagyon el kell köteleződnöd és nem lesz sok szabadidőd? Nekem a legjobbak a part-time os munkák lennének
2019. jún. 27. 12:51
 3/7 anonim ***** válasza:
Igen, ezek komoly ugynoksegek, a legtobb modelljuk eletvitelszeruen modellkedik. De szerintem eloszor kuldd be a kepeid es ha erdekled oket, akkor ugyis ratertek arra, hogy te hogy szeretnel dolgozni.
2019. jún. 27. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
itthon csakis a WAM
2019. jún. 27. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Elküldtem a jelentkezésem a WAM-nak. Tudom elég komoly cég! Van esetleg valami ami nem ilyen nagyra törő de keresni is lehet vele és jó minőségű a munkájuk?
2019. jún. 27. 19:27
 6/7 anonim ***** válasza:
Figyelj! Ha nem akarsz elköteleződni, akkor ez nem a te szakmád, márha komolyan gondolod és nem csak a h&m egyik ruhafogasa akarsz lenni. Ha szerencsés vagy elküldenek külföldre és ott egész nap castingokra kell járni különben nem lesz munkád és elég rendesen meg kell alázkodni, lelkileg és fizikailag elég megterhelő. Mondjuk nézz a youtubeon pl Mihalikkal interjút vagy a vlogolj modell csatornát.
2019. jún. 27. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

A vm messze a legjobb magyarorszagon

Jó még a diary vam attractive is.

A visage és az icon pedig nagyon fos. Abból élnek hogy volt egy egy jó medeljuk (palvin Mihalik) de már nagyon alacsony a szint. Az iconhoz bárkit felvesznek a visage pedig egy vicc. Elég megnezni a vezetőjét (kajdi Csaba)

2019. júl. 8. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!