Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Van normális szlovák cég...

Van normális szlovák cég közvetítő ügynökség, ahol válaszolnak az ügyfél leveleire és nem lusták?

Figyelt kérdés
Szeretnék egy szlovák céget indítani, tele is van a net közvetítőcégekkel, akik megcsinálnak helyettem mindent, de ezek a cégek még arra sem képesek, hogy az érdeklődő leveleimre válaszoljanak. Valamint ismerőseimtől - akiknek van már szlovák cégük - hallok olyanokat, hogy a hivatalos leveleket nem küldik tovább, tojnak nagy ívben az ügyfélre, de a havi díjukat bevasalják rendesen. Nekem egy olyan közvetítőcégre lenne szükségem, amely korrekten, tisztességesen működik, és érdeklem én, mint ügyfél, ha már egyszer egy valag pénzt adok nekik! Ha valakinek van bevált tippje, ossza meg velem! Köszönöm.
2010. szept. 30. 13:06
 1/2 Balog Radoslav válasza:

Persze letezik az en cegem pont ilyennel foglalkozik. Megkernem az e-mail cimet es jelentkezek maganak.

Udv.

2010. okt. 8. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Hol hoznád létre ezt a céget? Milyen néven?
2010. okt. 9. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!