Kezdőoldal » Szépség és divat » Modellkedés » Szeretnék modellkedni de meg...

Szeretnék modellkedni de meg se. Merem kérdezni a szüleimet?

Figyelt kérdés

Elég kicsi az önbizalmam így szívesen kipróbálnám a modellkedést.

Persze ez elsőnek logikátlan tűnhet, de kíváncsi vagyok milyen lenne és mivel régóta ki szeretném próbálni szívesen beadnám a jelentkezésem.

Mikor fiatalabb voltam, úgy egy négy éve hívtak is modelliskolába hogy gyerekmodellként kezdjek, gyakoroljam meg tanuljam hogy kell, csak mivel külföldön élek és magyar iskolát hoztak fel ezért egyből elutasítottam.

Nem keserednék el ha nem vennének fel mert akkor tudnám hogy nem az én dolgom és tovább lépnék rajta.

Természetesen csakis olyanra gondoltam hogy esetleg iskola mellett, a sulit nem akarnám ott hagyni semmiféleképpen.

Viszont félek akár felhozni is a témát a szüleimnek.

Hogy kéne?


Apám az összes modellt elég sértő szavakkal jellemzi és úgy tartja hogy nem viszik semmi másra az életükben


Mit javasoltok?Hagyjam inkább? Esetleg várjak 18 éves koromig?


16/ Lány



2019. jún. 28. 23:12
 1/2 anonim ***** válasza:

Ne várj, elkezdeni 14-15 éves korban érdemes! Mond meg nekik, hogy kipróbálnád, semmi több

Leírod a magasságod, tömeged, körméreteid stb?

2019. jún. 29. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
70%
Kuldd be egy megbizhato ugynokseghez (VM,Crisp, stb) a kepeid es rogton kiderulnek az eselyeid. Aztan utana gondolkozhatsz, hogy hogyan tovabb. A modellsulik csak lehuzasok.
2019. jún. 29. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!