Kezdőoldal » Szépség és divat » Modellkedés » Modellkedni szeretnék de hogy...

Modellkedni szeretnék de hogy kezdjek neki?

Figyelt kérdés
nem vagyok kövér sportos vagyok nem is vagyok csúnya (mások már mondták hogy mehetnék szépségkirálynőnek) de semmi ízlésem nincs a ruhák szempontjábol ez számit?

2019. máj. 12. 19:01
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Modellkedés szempontjából az, hogy szép vagy-e, az utolsó kritérium.

A lényeg, hogy megüsd a 172 centit, illetve fölötte legyél, és sem csípőd, sem a melled nem lehet több 90 cm-nél.

Szóval a lényeg, hogy elég nyúlánk és magas legyél.

Nagyon sokan azt hiszik, hogy csak a modelleket tartják szépségideálnak, és nem adnak esélyét az alacsonyabb, nőiesebb nőknek. Ez egyáltalán nem igaz. Az a feladatuk, hogy sétáló ruhafogasként mutassák be a kifutón a legújabb kollekciót.

Ha egy alacsonyabb, szexisebb lány lépne a kifutóra, senki nem a ruhát, hanem a kerekded idomait figyelné.

2019. máj. 12. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

+ A legelső egy megfelelő ügynökség keresése.

Itthon ezekhez érdemes menni, illetve ezek “A” megbízható ügynökségek: VM, Icon, Visage, Attractive, Diary, Crisp.

Ha látnak benned fantáziát és megfelelsz a kritériumoknak, akkor felvesznek az adatbázisukba, és onnantól kezdve különféle itthoni és külföldi munkákra ajánlanak ki.

A lényeg, hogy olyan helyen semmiképp ne próbálkozz, akik bármiért is pénzt kérnek, mert ez garantált lehúzás. Addig mosolyognak a szemedbe, amíg nyújtod nekik a rongyokat, utána szóba sem állnak veled.

+ A nyelvtudás, különösen az angol nagyon fontos. A lényeg, hogy kommunikatív legyél az adott nyelven.

2019. máj. 12. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
173 cm vagyok és angol felsöfokom és orosz középfoku nyelvvizsgám van
2019. máj. 12. 20:35
 4/6 anonim ***** válasza:
Akkor garantáltan van esélyed. 🙂
2019. máj. 12. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Miert lenne eselye? Ha szepsegkiralyno karakter, akkor felejtos az egesz
2019. máj. 13. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Már mint úgy értettem, hogy egy próbát megér, aztán meglátja, mit szólnak hozzá az ügynökségek. 😉
2019. máj. 13. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!