Kezdőoldal » Szépség és divat » Modellkedés » Ezekkel a kulso tulajdonsagokk...

Ezekkel a kulso tulajdonsagokkal lehetek modell?

Figyelt kérdés
16 eves lany vagyok, 173-4 cm 58 kg, 80-62-93 korul vannak a mereteim, de festve volt a hajam ez kizaro ok lehet? Most kezdek sportolni, trx-re jarni meg futni es olyan fel/egy ev mulva szeretnek jelentkezni ugynokseghez, a hajam egy eve volt festve szerintetek ez baj lehet? A masik kerdes hogy mennyit kene fogynom? Eees a magassagom eleg?

2019. júl. 13. 17:36
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Küldj képet :)

Egy karakteres arc sokkal fontosabb mint gondolnád!

2019. júl. 13. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

A festett haj nem hiszem, hogy akadály. Sportolj és figyelj a bőröd szépségére.

Szerintem a magasság rendben lesz (bár lesznek magasabb lányok), a súly határeset, egy átlagembernek ez teljesen normális, de modelléknél sajna simán el tudom képzelni, hogy benyögik, hogy fogynod kéne.

2019. júl. 13. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
21%
Palvin Barbi se nádszál, mégis népszerű... Szép arc kell.
2019. júl. 13. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
39%
Fogynod kell szerintem
2019. júl. 13. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Nemtudom hogy kell itt kepet kuldeni az az igazsag😂 mondtak mar paran hogy kulonleges arcom van meeg hogy modelles aztaan fogyni akarok igen olyan 50 kilora es aztan meglatom kell e meg. Aaz arcom megprobalom leirni sotet eleg vastag szemoldok kekes szurke szem vilagos bor, nyaron van par szeplo az orrom kornyeken.
2019. júl. 13. 19:43
 6/11 anonim ***** válasza:
50 kg? Te jó ég! Ne tedd tönkre a szervezetedet, kérlek...ez egyszerűen NAGYON kevés lenne a magasságodhoz, egyetlen munka sem éri meg azt, hogy az egészségedet kockára tedd érte, pláne, hogy ez sem lenne még garancia arra, hogy tényleg sikeres lennél.
2019. júl. 13. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
A "modell" meglehetősen tág fogalom. Mégis milyen modell szeretnél lenni?
2019. júl. 13. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
90%

Laikusoktól ráadásul kép nélkül akarod megtudni hogy lehetsz e modell? Ezt úgyis az ügynökségek döntik el, mert hiába áva jók az arányaid, hiába mondanak szépnek, ha az ügynökségek nem látnak benned semmit.

Értelmesebb szakmában nem gondolkodtál még?

2019. júl. 13. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Fuh en nem tudok errol mondani semmit, sosem fordult meg a fejemben ez a szakma, mivel torpe lettem es az arcom sem szep.:DD

De youtubeon van egy csomo modell lany, akik meg a vilagot is jarjak e miatt. Szerintem nezz utanuk, ok jokat mondanak altalaban.

Sok sikert!:))

2019. júl. 14. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
Minden adottságod meg van ahhoz hogy modell lehess, viszont a festett hajat nem igazán szeretik, de az ügynökségeknek általában van kapcsolatuk profi fodrászokkal, ők meg tudjak oldani, hogy visszakapd az eredeti hajszínedet(de sajnos akadnak kivételek). Viszont én nagyon szurkolok neked, sok sikert!:)
2019. júl. 17. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!