Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ha sikeres volt az állásinterj...

Ha sikeres volt az állásinterjú és már csak szerződést aláírni mentek akkor is ki kell öltözni?

Figyelt kérdés
Bocsi a hülye kérdésért, de pályakezdő vagyok, nem nagyon volt még tapasztalatom ebben.

2019. júl. 24. 06:07
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Nekem nem mondák hogy csak azért megyek, így kiöltöztem.

Cégtől és pozíciótól is függhet. Első nap is költözve mentem......

De ha lazább cucc nyugodtan mehetsz lazábban.

Egyébként félig kiöltözni igazán nem nagy valami.

2019. júl. 24. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Én egy elegánsabb felsőre gondoltam. Ezen kívül nem nagyon szeretnék jobban kiöltözni, mert nem szoktam ennyire kiöltözni a mindennapokban sem.
2019. júl. 24. 09:40
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Tökéletes.
2019. júl. 24. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Én oda olyan ruhában mennék, amiben dolgozni is. Ha felvettek, esélyesen voltál bent a munkahelyen, láttad miben vannak a kollegák. Ha maga az állás irodai munka egy öltönyös helyen, akkor oda nem valónak fogsz kinézni farmerban, de hülyének fognak nézni kiskosztümben egy startupnál ahol a tulajdonos is tornacipőben jár.
2019. júl. 25. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Strandra indultam épp autóval, útközben hívtak be megbeszélésre. Bementem, persze. Teljes strandszerelésben, papucs, rövidnadrág, napszemcsi. :D Nagyjából bemutatták a kollégákat(kis cég), mivel ez hét végén volt, és hétfőn kezdtem. Olyan ruhában mentem, amilyen a többieken láttam. Aznap írtam alá a szerződést is és beálltam dolgozni. :)
2019. aug. 6. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!