Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Milyen a stílusom? Fiúk is...

Milyen a stílusom? Fiúk is meg lányok jöjjenek, hogy lássam melyik csoport utál jobban! =/

Figyelt kérdés

Na szóval, 14 lány vagyok, vékony(de olyan sehogyse-vékony, nem olyan modelles) magas, és hosszú barna hajam van. Húú, de egyéniség vagyok, ugye? xD Átlagosnak hangzik, és tudom is, ezért viselkedek, és öltözködök másképp. Már ilyen reflex szerűvé váltak nálam az eleinte csak elvett szokások. Hajtúrás, görbe hát (de nem valami vasorrú bába görbe hát, csak ha ülök akkor elngedem magam) a fiús dolgaim (gitár, meg rock (de normális rock, nem Jonas Brothers xD) meg hogy nagy a szám.)

Meg úgy alapból nem érdekelnek az ilyen csajos dolgok. SZóval meghívnak egy medencésbuliba, van puncs (egy kis pezsgővel xD) akkor én nem bikiniben fürcsizek, hanem puncsot iszok, és a barátnőm bátyával gitározok a szobájában. Meg ha megizzad az arcom, nem kezdem el törölgetni zsepivel, nehogy lejöjjön az alapozóm (milyen alapozó?) hanem melegem van? Melegem van. Mindenkinek, nem? AKkor meg minek próbáljak tökéletes lenni?


És az öltözködésem is ilyen, laza fiús. Farmer, (van két bőrgatyám is !! ˇ.ˇ) a felsőkben nem csini sárga meg piros ujjatlanok virágokkal, hanem mittudom én. Sima fehér, jó nagy kivágással, hogy levegős legyen. Vagy ujjatlanok, meg ingek, nem az a kocka-emó, hanem tudod, az a tipikus kék, meg fehér. Farmerdzseki. És tornacipő, szeretem a converse-t, de csak pár van, inkább sima tornacipők, kényelmes legyen. Meg karkötők (madzagok =/)és van egy bőrnyakláncom, olyan torokhoz simulós, na azt sokszor hordom.

Na mot gondolom mit képzeltek. EGy igénytelen büdös rocker, száraz hajjal, görbe háttal, a hatás kedvéért még legyek csúnya is... xD

De nem. Igazából jó az arcom. Szóval, nőies. Meg szoktam fürdeni, borotválni, dezodort is használok, sőt, még az alkonyatot is szeretem, de ha msot felöltözök úgy mint egy átlagos, szép 14 éves lány, akkor most mi lesz? Valakinek megtetszek, elmegyünk moziba, és annyi. Értelmes...

És nem hiszem hogy ez lázadás lenne. Kiskoromban is gyűlöltem, mikor anyám kiöltöztetett ballagásra. Csak ilyen vagyok.

Na, most mondjátok meg, mit csináljak?

Ui.: Leszidhattok, meg gúnyolódhattok, meg mondogathatjátok, hogy változzak meg, úgyse fogok. Már próbáltam, komolyan próbáltam. Nem tudok.

Bocs.


2010. júl. 11. 20:19
1 2 3 4
 11/32 A kérdező kommentje:

xD Nahát, komolyan. Mindenre számítottam, csak arra nem, hogy ilyen kedvesek lesztek. Hát, tényleg kössz. XD És lehet iagzad volt, hogy gyerekes vagyok, talán jó is így nem? Nem akarok még felnőni... =/

Amúgy rockot szeretek. Ilyen jó, régi, legendás bandákat. Rolling Stones, meg Guns n' Roses, meg Queen, őő, várj még van, ja Bon Jovi, most Joan Jett-et szeretem (lehet ő Rock n' Roll) Muse-t is szeretem...

=) hát, azér tényleg tök jó, feldobtatok! Kösz!

2010. júl. 11. 21:18
 12/32 A kérdező kommentje:
És a pasik nem tudom. Nem pasizni akarok, csak élni.
2010. júl. 11. 21:19
 13/32 anonim ***** válasza:
A pasikra is szükséged van az élethez :)
2010. júl. 11. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 anonim ***** válasza:
Nem gondoltam volna, hogy van olyan 14 éves lány, aki szereti ezeket a régi jó klasszikus bandákat :)
2010. júl. 11. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 anonim ***** válasza:
nem vagy véletlenül leszbi?
2010. júl. 11. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 A kérdező kommentje:

xD Annyira tudtam, hogy előjön a lezbi kérdés. Nem, nem vagyok lezbi. Mert ha az lennék, nem titkolnám. Nem azt mondtam, hogy nem szeretem a pasikat, csak annyi, hogy még nem tudnék járni valakivel, legfőkébb azért, mert anyu kitekerné a nyakam! xD

Nem, amugy nem, de még én sem akarok...

2010. júl. 11. 22:08
 17/32 anonim ***** válasza:

Máris megkedveltelek :)

Nem ítélkezem feletted, mert jófejnek tűnsz és én is ilyen vagyok. Tojok a divatra, szeretem a bőr cuccaimat, a bakancsomat, a bőszárú gatyáimat, a gitárt (bár én inkább a metálért élek ;) )

Összességében pozitív véleményem van rólad.

15/l

2010. júl. 11. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 anonim ***** válasza:

hát mit ne mondjak..:D

kijönnénk egymással az biztos :D

énis inkább ezen a "Ha másokat követsz, sose leszel első" alapon vagyok :D

utálom a plázacicákat, a retros p*csákat, és lesz*rom a divatot.. persze azér vásárolni szeretek..hát mégis csak lány vagyok :P

meg én mondhatnii utálom a rockot.. xD persze van pár kivétel :D inkább japán, meg ilyen gagyi cuccok amiket senki nem hallgat :D én nem tudom mért, de engem nagyon megfogtak :P

a madzag karkötők nálam is ugyanígy..:D asszem 4. éve rohadnak a karomon.. xD gitározni is szerettem volna..:D csak hát a körmöm...xD mindig megnövesztem pár centisre, és kifestem ilyen idióta színekkel..:D(kék,zöld,türkiz,lila:P)jolvanna:D ez hozzám tartozik :P

mindegy, a lényeg hogy jófejnek tűnsz :D

nem tudom mért gondolod hogy ezért az emberek utálnának..:D

16/L

2010. júl. 11. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 anonim ***** válasza:
23%

Nah, hogy legyen egy igazi pasi vélemény is a sok ajnározás után. Egyrészt nem hiszem, hogy 14 lány lennél, mert akkor nem egyes számban írtál volna, hanem többesben (vö. "öltözködésem" - "öltözködésünk"), de ez csak az én grammar náciságom.


A stílusod? Tök átlagos. Semmi extra, kihasználod ami jó a női öltözködésben (hogy lehet szellősen öltözni), és mindent a kényelem érdekében teszel. Ez ugye jó kényelmes ruházatot eredményez. Dehát nő nem leszel tőle. Nem a ruha teszi az embert? De, a ruha igenis komoly mértékben befolyásolja a többiek benyomásait rólunk, és tulajdonképpen ez az, ami lényeges. Hiába vagy te belül akármi, ha nem ezt látják. Szóval így nem lesz normális női életed, ami nem baj ha nem is akarsz. Dehát még csak 14 vagy, fog ez még változni :)

2010. júl. 11. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 anonim ***** válasza:

persze fogsz még változni stb. stb., de nem a plázacicás irányba az biztos

én ha valamit kifogásolni kéne akkor a converse, nem is tudom, hogy ettől mennyire leszel egyedi (lehet nem ez a cél)

állat, nem vagy az a nagyon tömeg, kevés ilyen lányt ismerek, ne is változz meg ha nem akarsz (vagy ha nem tudsz)

én igyekszem olyan cuccokban járni amit másokon nem nagyon látok, de mily meglepő tisztára semmi egyéniségem, ugyan úgy öltözködöm mint mások

14 évesen még nem is kell túl lenned már vagy 3 kapcsolaton, nagyon ráérsz még a pasikkal, nekem sem volt még, majd lesz

te olyan vad csaj lehetsz

16L

2010. júl. 12. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!