Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Szeretnék fitness terembe...

Szeretnék fitness terembe járni. Több fajta óra típusból tudok választani és sajnos nem tudom mi lenne nekem a legjobb. Szerintetek melyiket próbáljam ki?

Figyelt kérdés
Legjobban a hasamról szeretném letornázni az "úszógumimat", de tudom, hogy nincs helyi fogyás... Ezek közül választhatok, de ha van valakinek tapasztalata, ötlete, szívesen fogadom. Trx, Insanity, WALKenergie, Zumba, spinning.

2015. febr. 11. 21:39
 1/6 anonim ***** válasza:

személyi edzővel súlyzós edzésre menj heti 3x.

és mellette lenézhetsz heti 2x spinningre.

2015. febr. 11. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

A konditerembe menj.

Ezek közül a Trx es a spinning ertelmes valamennyire de csak kiegeszitesnek.

2015. febr. 11. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Korbács mondja a frankót, de ha semmiképp nem akarsz súlyzózni, akkor TRX-eznék a helyedben, és mellette kocoghatnál heti 2-3x.

Étrendre nyilván figyelni kell, ajánlom a sárga kapszulát elolvasásra. Ingyenes könyv, letöltheted netről.

2015. febr. 11. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Én anno egy Insanity-hez hasonló programmal kezdtem (T25), akkor még csak a szálkásodás volt a cél és arra tökéletesnek bizonyult az is, de azt akár otthon is csinálhatod, ha megszerzed a videókat.

Persze az sem mindegy mennyi felesleg van rajtad, hogyha nem jönnek be az ilyen ugrálós, saját testsúlyos fitnesz edzések akkor inkább súlyzós edzés edzővel vagy utána olvasva.

2015. febr. 12. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Nem vagyok kövér, 165/60 de a hasammal mindig gondok voltak és ez miatt érzem magam "kövérnek". A Spinninget láttam sok helyen, hogy azt ajánlják, de látom ti is legtöbben ezt.. Köszönöm a válaszokat. Kipróbálom őket, melyik jobb nekem!
2015. febr. 12. 21:30
 6/6 anonim ***** válasza:
Spinning fogyásra jó, viszont ha formálni, csinosítani is szeretnéd magad (kerek popsi pl), ahhoz ajánlott a súlyzós edzés.
2015. febr. 12. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!