Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Milyen üzletekben érdemes...

Milyen üzletekben érdemes ruhát venni alacsony és vékony férfinak?

Figyelt kérdés

Persze van a gyerek méret (164-es jó nekem), de azért a gyerek részlegen vannak nagyon gagyi, gyerekes ruhák, a felnőtt S-es pedig nagy rám, talán az XS, de az sem mindig jó, és nem mindig van olyan.

Vannak olyan boltok, ahol kimondottan érdemes keresgélni? Vagy direkt ilyen típusú férfiakra szakosodtak?

Vagy maradjak a gyerek ruháknál? :D



2019. júl. 29. 17:52
 1/5 anonim ***** válasza:
80%

KIK-ben, Pepcoban, kínaikban vannak kis méretek, bár itt a minőség sem az igazi. Talán a H&M-et megnézhetnéd még, én lány vagyok ugyan, úgyhogy csak a női részleget ismerem, de ott szinte mindenből van XS és rám pl jók (én is nagyon alacsony vagyok).

Ajánlom még a Mr Sale üzletet is.

2019. júl. 29. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
73%
Én a New Yorkert is mondanám. Ott nagyon sok vékonyított fazonú póló és nadrág van.
2019. júl. 29. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
28%
Bébiruházat.
2019. júl. 30. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! :)
2019. aug. 2. 21:46
 5/5 qborka ***** válasza:

Pull & Bear-nél szerintem kifejezetten kicsi a méretezés.

A Berschkánál is, bár én nő vagyok és nem tudom, van e itt fiú ruha.

2019. aug. 9. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!