Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mit gondolnál egy olyan...

Mit gondolnál egy olyan lányról, aki mindig hosszú, majdnem földig érő szoknyát visel?

Figyelt kérdés
Nem vallási meggondolásból, egyszerűen csak ez tetszik neki. Középiskolás korúra gondolok elsősorban, alapvetően jó külsővel.
2019. aug. 1. 18:40
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
85%
Szerintem így nyáron igazán szép tud lenni egy maxiruha, egy övvel és saruval komplett öltözet és bárhová jó. Ugye a jehovák miatt sokan a hosszú szoknyát velük általánosítják, de ha ízlésesen van hordva szerintem szép. Meg hát ha látni fogják hogy nem térítessz akkor nem lesz baj.😂
2019. aug. 1. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
82%
Ha nem vagy alacsony, akkor tökéletes, de ha igen, nagyon összenyom.
2019. aug. 1. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Kifejezetten csinos!Még akkor is ha nem csak majdnem ér földig.
2019. aug. 1. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

Megválaszoltad kérdésed: "egyszerűen csak ez tetszik neki".

Ehhez nincs is több hozzáfűznivaló-

2019. aug. 1. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
77%
Ha magas vagy és jól áll akkor okés.
2019. aug. 1. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

172 cm vagyok


És nem néznének furán egy ilyen 17 évesre?

(nem mások miatt öltözködök igy, csak érdekel a vélemény, mert mást ennyi idősen nem nagyon látok ilyen ruhában) amúgy még igy sem vagyok öreges.


És köszönöm a sok választ, mindenkit felpontozok:-P

2019. aug. 1. 19:58
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

Azt gondolnám, hogy szokatlan. Nem negatív értelemben értem. Csak ugye mostanában már elég kevesen hordanak hosszú, földig érő szokynát, pláne a hétköznapokra. Illetve még azt gondolnám, hogy végre valaki, aki nem a tipikus farmer + betűrt pólóban van... :)


De egyébként szerintem ez jó, hogy ilyeneket akarsz hordani/hordasz. Mármint, szerintem felüdülés olyan embereket látni az utcán, akik nem úgy öltözködnek, mint több millió másik ember. :)

2019. aug. 1. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
* földig érő szoknyát
2019. aug. 1. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
80%
Túlöltözik
2019. aug. 1. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Tud az nagyon szép és csinos lenni!
2019. aug. 1. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!