Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Egyetemre milyen táskát...

Egyetemre milyen táskát vigyek? Nem tudom, ezek a tankönyvek hogy vannak (BGE turizmus-vendéglátás), sok lesz-e vagy nem. Elég egy nagyobb női táska, vagy egy hátizsák? Vagy az már ciki?

Figyelt kérdés

2019. aug. 3. 13:33
 1/4 anonim ***** válasza:
91%

A hátizsáki mindenképp jobb a gerincednek. Amúgy mi az, hogy 'ciki'? :D Mi lehet ciki egy hátizsákban?

Amúgy szerintem először kapd kézhez a könyveidet és utána kezdj csak egyáltalán gondolkodni a táska-kérdésen. Én legalábbis így fogom (szintén gólya)

2019. aug. 3. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
91%
Haverom egy iPadet hord tollal:D És ennyi. A könyvek szkennelt pdf-ben vagy rendesen vásárolt ekönyv formátumban vannak.
2019. aug. 3. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
nekem egyetemre mindig eleg volt egy valltaska, konyveket sosem kellett hordani. mindig csak egy mappa volt nalam lapokkal, azokra jegyzeteltem aztan otthon rendszereztem oket, szoval meg fuzetekkel sem szukseges bajlodni. egyebkent meg a hatizsak sem ciki, ha esetleg megis sok cuccot kell vinned, abbol is lehet talalni nagyon csinos noiesebb darabokat, vagy akarmilyet, ami megfelel az izlesednek, szoval baj nem lehet. sok sikert az egyetemhez :D
2019. aug. 4. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Ugyanerre a szakra járok csak a Corvinuson. Egy bőr hátizsákom van, nem túl nagy, de általában 1-2 füzet és a tabletem szokott nálam lenni, na meg egy kisebb tolltartó :D amúgy ha nem szereted a hátit, bőven elég a válltáska is, én is inkább kényelemből hordom a hátit :)
2019. aug. 5. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!