Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ciki 30 felett is hátizsákot...

Ciki 30 felett is hátizsákot hordani, és kislányos-sportos stílusban öltözködni?

Figyelt kérdés

Nem kellett eddig törődnöm a ruhatárral, bicajjal jártam dolgozni, amúgy csak túrázni és kutyázni tettem ki a lábam, ráadásul sokat örököltem a 10 évvel fiatalabb húgomtól, most viszont városi multi közegbe kerülök irodai beosztásba.

Nincsenek igazi nőies ruháim, csak a páromnak veszek fel szoknyát és pár érzéki darabot, elvből is.

Visszatetsző szerintetek középkorúságba lépő nőtől a farmer-shirt-sportosabb cipő-hátizsák kombo?


2019. aug. 3. 14:42
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
93%
Nem ciki 30 felett se a farmer póló sportcipő hátizsák kombináció, viszont ha irodai meló lehet ott van valamilyen dress code.
2019. aug. 3. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
80%
Én is így járok, anyum mindig mmondogatja, hogy vegyek nőiesebb ruhákat, mert vezető pozícióba dolgozom akkor ne igy jelenlek már meg, de én csak igy erzem jol magam, van vagy 10 hatizsákom
2019. aug. 3. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
85%
47 éves pasiként pont leśzarom hogy más mit szol a hátizsákomhoz
2019. aug. 3. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
38%
Ha ügyfeleket is fogadtok akkor nem biztos,hogy tetszeni fog a főnöködnek.
2019. aug. 3. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
88%

35 éves vagyok és jelenleg egy denevérszárnyas hátizsákkal járok munkába. Kosztümhöz is magammal vinném már csak azért is, ha jól rémlik a táskákra nem szokott kitérni a munkahelyi dresscode :D


Egyébként meg a hatizsák sokkal egészségesebb a gerincnek mint egy jól megtömött félvállas retikül.

2019. aug. 3. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen mindenkinek!


Nem találkoznék ügyfelekkel, csak a kollégákkal, és úgy tudom, mindössze a túl rövid / sokat mutató eseteket tiltja a dresscode, és nem írja elő az elegáns, üzleties, vagy konkrétan blúz-szoknya viseletet.

2019. aug. 3. 17:11
 7/12 anonim ***** válasza:
85%
Nem tudom, nálunk az ügyfelek ugyanúgy normális ruhában járnak. A főnököm az egyetlen, aki öltönyben tolja. Akik jönnek hozzá tárgyalni (cégvezetők) normális utcai ruhában vannak.
2019. aug. 3. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
8%
Az sokkal cikkibb, hogy a blúzt úgy írod "shirt".
2019. aug. 3. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Igazából fogalmam sincs, hogy hívják, amiket hordok, ezért inkább összefoglaló jelleggel így neveztem el. Általában ujjatlan pólók vagy micsodák. A blúz kicsit mást jelent nekem, de egyébként sem szép, original magyar szó a 3 közül egyik sem. :)
2019. aug. 3. 18:18
 10/12 anonim ***** válasza:

Szerintem nem ciki. Igazából ha illik a stílusodhoz az adott hátizsák például, akkor teljesen okés. Illetve a sportos stílus sem baj, mondjuk én a nagyon rövid farmernadrágokat, nadrágokat nem nagyon tudom elképzelni 30+ nőkön. Mármint, számomra fura.


Viszont munkába... hát, igazából változó, hogy hol mit követelnek meg, de én pl. irodába nem húznák fel farmert. Mármint, valamilyen más anyagból való nadrágot inkább, nem kell feltétlen szoknyának lennie (ha nem követeli meg a dress code).

2019. aug. 3. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!