Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Csak számomra visszataszító a...

Csak számomra visszataszító a korombeliek öltözködése?

Figyelt kérdés
16 éves fiatal srác vagyok és számomra visszataszító ahogy a korombeliek öltözködnek. Szerintem egyáltalán nem fiús/férfias az ilyen gyümölcsös hosszú zokni, feltűrt gatya, teljesen feszülős farmer és még sorolhatnám, szerintem egy farmer legyen ha nem is nagyon de egy kicsit bő ne feszüljön a lábra és ne legyen feltürve,sokszor még lányokon is nevetségesen néz ki amikor majdnem a térdükig feltűrik,meg amikor a rövidgatya combközép vagy fölé ér mintha lányok lennének,csak számomra visszataszító ez az öltözködési forma?

2019. aug. 7. 17:05
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
80%
Számomra is, de idősebb nő vagyok, 31 éves. Bár én nem szólhatok le senkit mert én fiatal koromban rocker voltam :D egyszer elmúlik ez a hóbort is :)
2019. aug. 7. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:
Nekem a rocker lányok/nők nagyon szimpatikusak, inkább legyen rajta acélbetétes bakancs minthogy kinn legyen az egész segge:)
2019. aug. 7. 17:29
 3/22 anonim ***** válasza:
95%
Számomra is visszataszító, 27F
2019. aug. 7. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
96%
Vannak trendek amikkel én sem értek egyet,de pl a rövidnadrág szerintem teljesen okés.Én azoktól kapok agybajt amik bővebbek és térdigérnek.
2019. aug. 7. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
31%
Mi az a gyümölcsös hosszú zokni? :D
2019. aug. 7. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:
Ilyen lábszár középig vagy rosszabb esetben térd alá érő zoknik amiken ilyen gyümölcsök vannak mint például ananász meg dinnye meg ilyesmi de asszem láttam már pizzásat is meg ilyesmik, és amikor ráadásul rózsaszín az még jobb...
2019. aug. 7. 18:25
 7/22 anonim ***** válasza:
79%
Hát mindenki úgy csinál bohócot magából, ahogy akar. Te örülj, hogy normális vagy és nem hagyod magad a divathóbort által megvezetni.
2019. aug. 7. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
35%

#7-nek igaza van, te maradj önmagad, mert nagyon szimpatikus a gondolatmeneted ennyi idősen. :) Hidd el, a valódi nők ilyen pasira vágynak, mint te. A többiek éretlenek hozzád vagy nem vágynak komoly kaocsolatra, csak szórakoznak.


De hogy a konkrét kérdésre válaszoljak: szerintem is borzalmasan visszataszító, amiket felsoroltál, nem vagy vele egyedül.


19/N

2019. aug. 7. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
96%

Minden kornak megvannak a hóbortjai, nézd meg hogy néztek ki a 70es, 80as évek fiataljai:D

Szerintem a mostani tök jó. A lányokéval szerintem nincs baj, aki olyan nacit akar felvenni, amiből kint van a feneke, az tök mindegy melyik korban él, úgyis ki fogja tenni. De nekem nincs bajom ezzel sem, mindenki azt csinál, amit akar.

A fiúké elég gázos, amit mondasz, hogy mindenféle hosszú, színes zokni meg ilyenek, de ez inkább a 14-16 éves korosztályra jellemző, majd elhagyják ezeket, ha már férfinak érzik magukat. A feszülős farmer se a legszexibb. Nem kell fennakadni ezen, te úgy öltözködsz, ahogy akarsz, ami nem tetszik, azzal nem kell foglalkozni.

2019. aug. 7. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
95%
Ezek nekem sem tetszenek. Kivéve a zoknik. Azok valamiért igen.
2019. aug. 7. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!