Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szerintetek visszataszító, ha...

Szerintetek visszataszító, ha egy lány/nő acélbetétes bakancsot hord?

Figyelt kérdés

Szeretnék beújítani egy acélbetétest,de nagyon sokan mondták,hogy egy ilyen bakancs nem nőies,és rendkívül visszataszító.Természetesen,nem igazán érdekel,hogy ők mit gondolnak,nekem tetszik,és igenis viselni fogom,még ha le is néznek emiatt,vagy bármi.

De visszatérve..Szerintetek is visszataszító,ha egy lány/nő acélbetétes bakancsot hord?Ha igen,miért?

(Gondolok itt például a Steel bakancsra,én ilyet szeretnék,10 lyukút.Nagyon-nagyon tetszik,és elég sok jót hallottam már róla..)

Előre is köszönöm a válaszokat^


2017. máj. 24. 18:35
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
88%
Ízlések és pofonok... nekem nincs vele bajom
2017. máj. 24. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
86%
Pont, hogy menő. A barátnőid csak azért mondták, mert gagyik, meg félnek hogy lerúgod őket.
2017. máj. 24. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:
A barátnőim mind felszínesek,és nem igazán rajongnak az olyan dolgokért,ami nem mindennapos/megszokott. Egyébként,nem ez volt a legfőbb célom a bakanccsal,de így belegondolva,egyes helyzetekben jól jön az az acélbetét. Nagyon is. :D
2017. máj. 24. 18:47
 4/23 A kérdező kommentje:
Ja,és köszönöm a válaszokat^^
2017. máj. 24. 18:47
 5/23 anonim ***** válasza:
78%

Hidd el, a legtöbb ember észre sem veszi, mi van rajtad és hogy nézel ki. A maguk dolgával foglalkoznak, néznek ki a fejükből. Azt viseld, ami tetszik és kényelmes.

Én meghalnék egy fekete acélbetétes bakancsban a nyári 35 fokban, szóval nem éppen praktikus, főleg amikor berohad az ember lába.

A kivétel a munkahelyi dress code, nálunk ilyesmi nem engedélyezett.

2017. máj. 24. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:

Nem szeretnék általánosítani,de a legtöbb ember elítéli azt,aki más,aki nem olyan,mint a többi.És valljuk be,nem sűrűn látni acélbetétes bakancsban flangáló lányokat az utcán (legalábbis,én a környéken eddig még egyet sem láttam..). Tehát fel vagyok készülve a sok negatív visszajelzésre,és arra is,hogy nyáron meg fogok rohadni benne.. :D De mint mondtam,nem igazán foglalkoztat,hogy mások mit gondolnak rólam.

Kíváncsi voltam,hogy tényleg ennyire elítélendő-e,ha egy lány acélbetétest hord,és őszintén örülök,hogy vannak még olyan emberek,akiknek ez tetszik (innen is látszik,hogy van ízlésetek..:D).Köszönöm a választ^^

2017. máj. 24. 18:55
 7/23 anonim ***** válasza:

Tudod mi a legnagyobb félelem? Amit magadtól találsz ki mindenféle alap nélkül. Mit gondolnak rólam, csúnyának találnak -e, meg fogok -e felelni az elvárásoknak, ki fognak -e nézni a társaságból, stb. Mind az ember fejében születik és legtöbbször alaptalan. Az emberek többsége zombi és egoista, azzal foglalkozik ami vele és a legszűkebb környezetével kapcsolatos. Ezt nagyon nehéz megérteni és elfogadni, pedig így van.

A barátnőid "felszínessége" is ebből adódik, beképzelik maguknak hogy őket nézi mindenki (egocentrikusság), ezért nem akarnak kilógni a sorból.

2017. máj. 24. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:
Hetes válaszoló!Teljes mértékben egyetértek veled.Köszönöm a választ. :)
2017. máj. 24. 19:26
 9/23 anonim ***** válasza:
3%

Te bármiben visszataszító lennél, ezért:

"fel vagyok készülve... hogy nyáron meg fogok rohadni benne.. :D"

Bocs, de erre nem lehet mást mondani.

2017. máj. 24. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:

"Te bármiben visszataszító lennél.."-Hm.Kedves.

Egyébként,nyilván nem fogom negyven fokokban is a bakancsot hordani.De ha mégis,akkor az csak az én problémám lesz.Akinek pedig nem tetszik,majd nem néz rám. Ilyen egyszerű.:) Köszönöm a "választ".

2017. máj. 24. 20:31
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!