Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Fiúk! 180 ezret, hogyan...

Fiúk! 180 ezret, hogyan osztanátok be ruhára?

Figyelt kérdés

Szóval diák melón dolgozok úgy számoltam körülbelül 180 ezret kapok Augusztusra.Csak azért dolgozok, mert szinte semmi ruhám sincs ami normális néhány pólót le számítva. Westendbe nézegetem farmereket egyszerű fekete terdénél kivágott farmer 8 tol kezdődik.

Ha nincs egyáltalán farmerem mennyit lenne érdemes venni? :DD Nagyon nem tudom. Ugyanaz igaz pulcsikra és egyebekre. Kösz előre is :DD


2019. aug. 7. 17:27
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
Illetve szinte alig kapni olyan cső nadrágot amin nincs legalább ilyen fehér színű szagatás. De a kérdés inkább arról szólt, hogy miből mennyit érdemes venni ha szinte alig van normális ruhám és köszönöm a sok tippet 😀
2019. aug. 7. 20:39
 12/17 anonim ***** válasza:
100%

Ha egyszerre akarsz sok cuccott venni, akkor mindenképp várd meg a glamour napokat mert rengeteget lehet spórolni (peresze szívás a tömeg miatt de megéri).

Egyszerűbb cuccokat vegyél, amiket jól lehet kombinálni. Egyszerre 3 farmer szerintem elég, pólóból is inkább egyszínűeket vegyél, persze belefér pár mintás. Pulcsiból 4-5 nekem elég lenne. Jó ha van egy sima edzőcipőd ami nem túl meleg, de kell egy vízálló bakancs is. Plusz kell telikabát és egy átmeneti dzseki is jó lenne. Én pl ősszel és tavasszal nem is hordok pulcsit, csak a fekete farmerkabátomat egy pólóval.

2019. aug. 7. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
100%

Igen, szerintem mindenki megértette, hogy mit jelent a "terdénél kivágott farmer", és erre írta, hogy inkább ne.

Én is csatlakozok.

Előbb legyenek normális ruháid.

Én vennék 3 hosszú farmert (fekete és kék, hogy melyikből 2-t, az ízlés kérdése), 2-3 pulcsit, pár (4-8) pólót, mindenből alapdarabokat, mert nem lesz olyan sok ruhád, lehessen kombózni. Esetleg megérheti még egy pár minőségibb cipőre beruházni.

2019. aug. 8. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

A pénz nagyja nekem mindenképp téli, őszi kabátokra és mindenféle cipőre menne el (télre hosszú gyapjú kabátot hordok, és bőr cipőket, ezeknek borsos tud lenni az ára :p). A maradékból vennék egy csomó pulcsit és pár nadrágot, pólóm van elég.


Szaggatott nadrágod te is megcsinálhatod, ha tudsz olcsóbban sima nadrágot venni. Csak vágsz egy csíkot a térd fölött (vagy kivágsz egy darabot, attól függ mekkora lyukat akarsz), és köröm csiszolóval megdörzsölöd a vágott felületet. Ha akarsz szálakat is keresztbe, akkor 2 párhuzamos vízszintes csíkot vágsz, és csipesszel kihúzod a függőleges szálakat. Megcsináltam egy régebbi nadrágommal, és nagyon jó lett, többen is dicsérték, de persze ha nem akarsz kockáztatni, akkor nem kell, de ezzel is tudnál spórolni.

2019. aug. 8. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:

Köszi.

Ileltve táska és cipőből mit vennél? Perpill Nike tanjunom van( hónapik gyűjtögetem rá) de elégé meg kopot az alja. Playeroomba 40 tol kezdődik egy cipő na onan gyorsan ki is mentem 😂

2019. aug. 8. 15:16
 16/17 anonim ***** válasza:
100%

Fingom sincs, én nem hordok olyan cipőket :D

A bőr csukáimat eddig meg tudtam oldani a Deichman-ból, odafigyeléssel és napi gondozással évekig húzzák, csak azért szoktam max 2 telente cserélni mert ráunok, de még mindig jó állapotban vannak az előző cipőim.

Annyi pénzzel már biztos vmi jobb helyre mennék el és 90k-t biztos rászánnék 2-3 cipőre, hogy legyen mit váltogatni. Mondjuk egy chelsea, egy chukka és vmi vastagabb talpú. Jó időben meg csak egyszerű vans sneakereket hordok.

2019. aug. 8. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 qborka ***** válasza:
Nézz be turikba is, nagyon jó dolgokat lehet kifogni.
2019. aug. 9. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!