Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Melltartó nélkül utcán?

Melltartó nélkül utcán?

Figyelt kérdés

Van egy felsőm, eléggé kivágott, semmilyen melltartót nem tudnék felvenni alá, ami ízléses lenne, max. mellbimbó tapasz jöhetne szóba, de ugye az meg nem melltartó, nem tart. Kicsim melleim vannak, 75A és ez inkább egy lezserebb, bővebb szabású felső, de azért bizony így is látszik, hogy nincs alatta semmi.


Megmerjem így kockáztatni az utcára menetelt?


2019. aug. 10. 19:23
 1/9 anonim ***** válasza:
80%

Hát én nem merném :/

Tuti kényelmetlenül érezném magam, de ha neked ezzel nincs gondod és olyan helyre mész ahol biztonságban vagy akkor hajrá ;)

2019. aug. 10. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha feszülős lenne akkor azt mondanám hogy merd, de szerintem a laza fölsőn nagyon át látszana mert nem tartja még ha kicsi is.
2019. aug. 10. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
52%
Biztos,hogy nem mennék így ki utcára.
2019. aug. 10. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
85%
Én nem hordok,csak ha nagyon muszály.Most egy feszülős nyakbaakasztós van rajtam,ami alá nem is tudnék felvenni.Vedd fel nyugodtan,nem fognak jobban megbámulni,mint melltartóban.
2019. aug. 10. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Menjél ki este 10 után, akkor már nem nagyon fogják észrevenni.
2019. aug. 10. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Én nem mennék ki így, mert biztosan kényelmetlenül érezném magamat.
2019. aug. 11. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
83%
csak akkor vallalnam be, ha szep formaju mellrol van szo. setalgatashoz szerintem okes, ugyeket intezni, elegansabb etterembe meg ilyen formalisabb dolgozhoz nem illik.
2019. aug. 11. 03:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 subrette ***** válasza:
100%
Laza programhoz, a párommal felvenném utcára is. A városban helytől függ, pl. este a Római parton simán. Nyaraláskor simán felvenném, mert a leírás alapján oda illik.
2019. aug. 11. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Simán felvenném, nincs ebben semmi:D Ha lehet, nem hordok melltartót, ilyen kivágott ruháknál meg főleg.
2019. aug. 12. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!