Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Nagyon kirívó egyberészes...

Nagyon kirívó egyberészes fürdőruhába és rövid nadrágba vásárolni menni?

Figyelt kérdés

Jelen pillanatban nem tudok átöltözni de viszont venni kéne néhány dolgot egy nagyobb bevásárlóközpontban

18L


2019. aug. 11. 13:55
 1/10 anonim ***** válasza:
79%

Nem az. Sőt szerintem nem is látszik csak ha valaki nagyon figyeli.

Az elsőnek meg üzenem hogy nem fog a te kedvedért majd pulcsiban járkálni. Ma már minden erkölcstelen?🙃

2019. aug. 11. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
97%
Azta rohadt. EGYBERÉSZES FÜRDŐRUHA. Az olyan mintha felvennénk egy bodyt csak az anyagja más jujuj. Miért gyűlölöd ennyire a nőket? Talán mert egy megkeseredett emberke vagy aki senkinek nem kell pont az ilyen hozzáállásod miatt?
2019. aug. 11. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
97%

Nem kihívó. Úgy fog kinézni, mintha body-t viselnél, vagy a trikódat betűrted volna a sortodba. Az anyaga más, ennyi.

Az erkölcsrendésszel ne foglalkozz, szegény ütődött.

2019. aug. 11. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 subrette ***** válasza:
91%
Üdülőhelyen simán mennék így vávárolni. Városban merészebb, de ilyenkor nyáron, hétvégén elmegy. Attól függ, milyen fazonú az egyrészes. Zártabb vagy nyitottabb felül.
2019. aug. 11. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
0%

Így kell ezt csinálni!

Ha nem azt a választ írod amit a kérdező olvasni szeretne és a többi majom is akkor jelencsé,töröjé!


Tehát nem őszintén kell válaszolni.

Igaz? Kedves 72%-os!


Na akkor hazudok én is úgy hogy beálljak az állszentek sorába....


Á dehogy!


Semmi kirívó nincs benne nyugodtan viselheted bárhol, ahol csak szeretnéd hisz nő vagy mindent megtehetsz!

2019. aug. 11. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Sokszor hordom az egyberészeseimet rövid nadrággal,senki nem mondja meg,hogy body vagy fürdőruha.
2019. aug. 11. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Már megint itt van🤣
2019. aug. 11. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Nyafka tökfej, magyarázd már el nekünk, olcsó, ledér ribiknek, hogy mi a problémád a fentebb leírt összeállítással? Nagyon kíváncsi vagyok, lehetőleg jó hosszan fejtsd ki, mert sokat szeretnék nevetni rajtad.
2019. aug. 11. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Nincs ebben semmi különös, én is szoktam igy ki menni, sőt a lakásban is így vagyok vagy rövidnadrág nélkül :)
2019. aug. 14. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem. ha sima bikinifelső lenne rajtad shorttal az kirívóbb lenne azt lehet szóvá is tennék.

Egyébként én is szoktam így elmenni a helyi üzletekbe strandról hazafelé például. Alapból bicajjal szoktam menni ilyenkor egyrészes fürdőruha plusz egy rövidnadrág meg egy vászoncipő abba könnyebb tekerni, legalább is nekem.

Én nyáron gyakran járok így boltba vagy akárhova ami mégsem hivatalos hely, a kutya nem szól érte. Régebben volt amikor tornadresszt vettem fel rövidujjút és arra egy nadrágot vagy szoknyát és úgy mentem boltba, vagy csak tekerni egyet a környéken.

Itthon meg nyáron fürdőruhába vagy tornadresszbe vagyok, ha melegem van letusolok, megtörölgetem magam hogy ne tocsogjon minden a víztől ha a házba teszek veszek és ennyi.

Persze utcára ha kimegyek alsót veszek fel hogy mégse legyen kinn a fél seggem.

2019. aug. 25. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!