Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Egyberészes fürdőruhát neten...

Egyberészes fürdőruhát neten rendelni mennyire "kockázatos", csak a mell alatti körméret és a kosár nagysága van megadva?

Figyelt kérdés

Nem tudom a méretem, régebben mindig két részeset vettem és fel is próbáltam, de egyberészeset akarok bizonyos okok miatt, viszont boltba nehezen jutok el kisbaba végett és amikor voltam is nem voltak a méretemben.

Amelyiknél nagyobb a kosárméret annál nem hosszabb és bővebb maga a ruha? Nekem nem mindegy, mert a mellem nagy, de én alacsony és vékonyabb vagyok.



2019. júl. 5. 09:22
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha az elállási jog biztosított, akkor semennyire, csak ha nem jó akkor vissza kell küldeni.
2019. júl. 5. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
*saját költségen.
2019. júl. 5. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

"bizonyos okok"

Ilyenkor érzem azt, mennyire nem akarok abban a korban élni, ahol a gyermekáldással járó változásokat ennyire szégyellni kellene.

2019. júl. 5. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Pikkelysömöröm is van és azt jobban szégyellem, igazából az zavar a legjobban, csak nem akartam már ebbe belefolyni. Még azt is hihetik emberek, hogy fertőzött bőrbetegség, sajnos ilyenek az emberek. Ekcémás betegeket is néztek már ki, sajnos láttam ilyet.
2019. júl. 6. 15:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!