Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Láttam egyszer egy fiút 17-18...

Láttam egyszer egy fiút 17-18 éves lehetett jött ki barátnője elé a buszmegállóba poloba és boxer Alsoba. Egy nadrágot miért nem tudot meg felvenni?

Figyelt kérdés
2019. aug. 11. 17:10
 1/5 anonim ***** válasza:
56%
falun szoktak így :DDD én ott nőttem fel, láttam pár ilyent xd meg pl. falunapi bál után a buszmegállóba szokott lenni alsónadrág szinte minden évben vagy kikötve vagy csak ledobva
2019. aug. 11. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

ilyet én is láttam már jó párszor

szerintem nincs ebben semmi, mert a póló takarta a srácoknak a lényegi részt

sőt én is voltam kint így egyszer

2019. aug. 11. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
96%
Bisexlevi újra támad a boxerfétisével
2019. aug. 11. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Proli.
2019. aug. 11. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Kb 15 éves voltam jöt a nyár nyilván vékonyan öltözik az ember mindig laza hosszabb póló volt rajtam majdhogynem a combomig ért és kis rövid shortba voltam, kb mind egy boxer olyan, előfordult hogy el aludtam sietnem kellet reggel készülödtem fel vettem ezt a polomat majd a spor cipőmet, a nagy sietségben mire be értem akkor vettem észre hogy boxer alsóban vagyok, mellékes cipöt is zokni nélkül vettem fel, viszont egy szerencse volt mivel póló hosszú volt így nem volt annyira feltűnő a hagyományos lengös boxer alsó szürke mintás,
2021. okt. 8. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!