Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mostmár A gyerekek is boxert...

Mostmár A gyerekek is boxert hordanak?

Figyelt kérdés
Az uszodában edzésen együtt öltözünk, sokszor a kicsikkel is. Évről évre azt veszem észre, hogy amíg az én korosztályom (21 vagyok) vegyesbe hord fecskét és boxert (nagyon sokan mindkettőt, van aki csak boxert, és van, mint én is, aki csak fecskét), addig a mai 8-10 évesek leginkább csak boxert. Amikor Én voltam ennyi, nálunk talán 1 gyerek hordott boxert, de az se biztos. Ez miért van? Nekünk Miért kellett fecskét hordani? Ami amúgy eléggé kényelmes, nem azért

2019. júl. 25. 23:50
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
55%
A fiamnak csakis boxert veszek - 3 èves, a pelenka után egyből ez jött. Az én szememben a fecske bugyi, lehet akárhogyan cifrázni, az - bugyit meg nem adok a fiamra
2019. júl. 26. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
83%
Ugyan azért, amiért már nem hordunk kordbársony trapéznadrágot sem, egyszerűen már ez a divat
2019. júl. 26. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 anonim ***** válasza:
87%
Igen,változnak az idők.
2019. júl. 26. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 anonim ***** válasza:
25%
Kicsiknek anyuka veszi, ők meg lehet, mint az első, kicsit elmaradottak. Amúgy nem is kell mindenkinek fecske, az maradjon meg a szexis pasiknak, a többi meg boxerezzen.
2019. júl. 26. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 anonim ***** válasza:
92%

Miért ekkora vita a fecske-boxer téma?!

15 évvel ezelött is hordtak boxert.

Mindenki hordja azt ami szàmàra kényelmesebb. Mindenkinek más a szexi.

Pàromon a tapadós boxer tetszik. A nagy lötyögös,kockàs boxertől kiráz a hideg.

2019. júl. 26. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 A kérdező kommentje:
Nekünk azt mondták, a fecske egészségesebb. Úgy tűnik, ez olyan vita lesz, mint a vaj és a margarin, éppen melyik jobb. Az viszont biztos, hogy egy izmos testhez áll csak jól a fecske, a boxer a plöttyedt alakhoz is. Ez motivál engem is már mióta, hogy edzek, hogy ha már fecskét hordok, AMI NEM BUGYI, akkor igazan nézzek ki jól.
2019. júl. 26. 07:18
 7/35 anonim ***** válasza:
59%
néha hordtam tapadós boxert de nekem kényelmetlen volt. Visszaálltam a fecskére és nekem ez a kényelmes és nem érdekel hogy mi a trendi divat. 22 éves fiu
2019. júl. 26. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 anonim ***** válasza:
60%

A fecske egy bugyi férfiaknak :D hàt könyörgöm, nézzétek már meg, ugyan olyan, mint egy kislány bugyogó csak van egy nyílás az elején :D hogy ne lenne bugyi, hát akinek van szeme az látja!


Kérdező! Indokold már meg, hogy mitől nem bugyi :D

2019. júl. 26. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 anonim ***** válasza:
74%
Hát amikor strandon ott áll mellettem egy pasi fecskeben úgy, hogy mondjuk én ülök ő áll, hát nekem túl sok információ egy férfiról....
2019. júl. 26. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 anonim ***** válasza:
62%
Nokent en azt mondom undorito szamomra a fecske. Pedig voltam mar olyan sportoloval, akinek nagyon kidolgozott izmai voltak, korbe rohogtem volna ha fecskeben van.
2019. júl. 26. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!