Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Bizsu ekszerekbol mennyit...

Bizsu ekszerekbol mennyit tartasz otthon magadnak?

Figyelt kérdés
2019. aug. 13. 13:54
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem fogok hazudni, egy darab bizsum sincs.

Szerintem egyáltalán nem éri meg, mint a legtöbb tiszavirág életű, minősíthetetlen minőségű fast fashion divatcikk, rettentően környezetszennyező.

Inkább gyűjtők nemesacél, 925-ös ezüst ékszereket, amik pont annyiba kerülnek, mint egy túlárazott bizsu, de cserébe akár nagymamaként is hordhatom őket, és nem kell évente egy kollekciónyi elpatinásodott rezet a szemétbe hajítanom.

Van néhány arany fülbevalóm és nyakláncom, a többi mind ezüst és nemesacél. Nincs belőlük rengeteg, kb. 10 darab összesen, de még jópárat szeretnék beszerezni.

2019. aug. 13. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Csak nemesfémet hordok, vásárolok.
2019. aug. 13. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Egyedül fülbevalót hordok, semmilyen más ékszert nem. Abból van elég sok(15-20 féle), a nagy része bizsu.

Ezenkívül van néhány bizsu és néhány nemesfém ékszerem is(arany, ezüst nyaklánc, karkötő, gyűrű), de nem hordom őket.

2019. aug. 13. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

1 db van, pontosabban 2, mert karika fülbevalóm van, ami bizsu és 2 fülem van, mindkettőbe kell. 😄

Viccet félretéve, az is csak azért van, mert ajándékba kaptam. Amúgy inkább veszek ezüstöt vagy nemesacélt, bár az 2 gyűrűm van, 1 aranynyakláncom és 1 arany karláncom. Ezeket inkább alkalmakra hordom, amúgy ezüst karkötőm van és ezüst fülbevalót hordok.

Szerintem az ezüst ékszerek nem túl drágák, 2000 Ft körül hozzájuk lehet jutni ékszerboltban, akkor inkább beruházok rá, mint bizsura. Végülis bizsu ékszereket is láttam már 1000 Ft körül/felett, akkor már áldozok pénzt ezüstre.

2019. aug. 13. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

0 db

Kikészül tőle a bőröm, és amúgy is pénzpazarlásnak tartom.

Inkább beérem az egyetlen pár ezüst fülbevalómmal és egyetlen ezüst karkötőmmel, azok viszont sok évig hű társaim lesznek.

2019. aug. 14. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Én nagyon szeretem a bizsukat. Több is van belőle és a kedvenc helyem a bizsuland.hu. Legutóbbi szerzeményeim 3 db szupi karkötő, amit még akciósan is adtak. Szóval, akinek nincs pénzre aranyra meg gyémántra, és nem akar azon idegeskedni, hogy kitépik a nyakából a metrón, az szerintem igenis vesz bizsut.
2020. jan. 19. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
#6, a 4-es hozzászóló vagyok. Én ezzel azért nem értek egyet, mert én például a gyűrűket szeretem, van több, amit mindig hordok. Volt már bizsu gyűrűm, de hamar tönkrementek, befogták az ujjam zöldre. És olyankor a bizsuval sajnos már nem sok mindent lehet kezdeni, kuka. És mint írtam egy előző hozzászólásomban, láttam már bizsut 1000 Ft felett és ezüstöt 2-3 ezer forintért. Egyértelműen kicsit többet szánok rá és veszek ezüstöt, ami évekig szép és ha mattul, azon lehet segíteni. Bizsun sajnos nem.
2020. jan. 19. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!