Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hol tudnék ilyen alakra...

Hol tudnék ilyen alakra farmernadrágot venni?

Figyelt kérdés

Sziasztok.


Vékony derék, nagyobb, kerek fenék. Semmi különleges, mégse találok normális farmert. Magasderekút keresek, rengeteget próbáltam, de nagy fenékbe szűk vagy derékba nagy. A másik meg sz, hogy alacsony vagyok így a lábait sem hosszúak. Tehát a legtöbb nadrág ami fenekben jó az amúgy is hosszú és a földet súrolja. HM Bershka ZARA mind megvoltak. Valami egyéb tipp?


2019. aug. 16. 17:31
 1/5 anonim ***** válasza:
New Yorker? Ott jók szoktak lenni.
2019. aug. 16. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Tally Weijl
2019. aug. 16. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Jeggingset szoktam venni, minden boltban kapható. Szárát meg levágom, kicsit megtépkedem.
2019. aug. 16. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem is ilyen alkatom van, és kb.az egyetlen megoldás az tényleg a jeggings, abból is van magasderekú :) Ha bármilyen más nadrágot veszek, a dereka mindig eláll. Vagy amit még meg lehet csinálni az az, hogy a nadrág derekát varrónővel beveteted. Nekem is van egy magasderekú rövid nadrágom, aminek a derekát bevetettem, igaz a fenekemnél a szűkített derék miatt kicsit nehezebben jön fel, de utána már tökéletesen jó :)
2019. aug. 16. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Jeggingsem van de nagyon hamar kinyúlik a csípőmnél. Pedig az kényelmes, csak pár hónap után már nagyon csúnya mert látszik hogy kinyúlt.

Azt a masszív igazi farmer anyagú nadrágot keresem, mint a régi Levi’s nacik.


Van egy HM-és mom nadragom, eleinte jó volt és tegnap elrepedt a fenekemnél:D szoval semmi nem jó

2019. aug. 16. 20:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!