Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hol vásároljak farmernadrágot?

Ateszkapitány3 kérdése:

Hol vásároljak farmernadrágot?

Figyelt kérdés
elég testes ember vagyok és mindig nagy gond szokott lenni a nadrágvásárlás. Nem a méret miatt hanem mert a nadrágok vagy drágák vagy szarok. olyan nadrágokat keresek amik inkabb testes embereknek való és nem több 15 ezer forintnál. nem arrol van szo kitudnék fizetni egy 40k-s levis, gas nadrágot deeee én nem akarok erre ennyit költeni. Válaszokat előre is köszönöm.

2019. júl. 13. 21:50
 1/5 anonim ***** válasza:
Hát éppen a teszkóban is vannak nagyobb számok, de nem tudom, hogy rád elég nagyok-e. Vagy vannak külön olyan üzletek, ahol csak nagy számok vannak.
2019. júl. 13. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
A testest ugy ertem 100 kilogram koruli tehhat nem az a elhizott fajta hanem a szeles val, sorhas kombo:) nem vagyok nagyon dagadt csak uugy az a kategoria akin meatszik hogy nagyon szeretei a babgulyast.
2019. júl. 14. 07:18
 3/5 anonim ***** válasza:
C&A-ban szokott lenni, az ár változó 5-10ezer kb.
2019. júl. 14. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ja, az nem vészes. C&A-ba simán kaphatsz értelmes áron.
2019. júl. 14. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Igen eddig en is onnan vettem de a minosegukkel es a valasztek meretevel annyora nem voltam megelegedve
2019. júl. 14. 18:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!