Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Tudtok ajánlani olyan oldalt,...

Tudtok ajánlani olyan oldalt, ahonnan jó minőségű farmernadrágot lehet rendelni és jó a méretezés is?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Mom jeanst keresek már hosszú ideje, magas derekút. Báró nincs Kardashian fenekem se derekam, mégse találok jót - valamelyik fenékben szűk, a másik derékban nagy.


ASOS, ZAFUL oldalakat ismerem bár rendelni nem rendeltem még onnan, tapasztalat valakinek?



2019. júl. 27. 18:15
 1/2 anonim ***** válasza:
Én a h&m et ajánlom, ott tényleg jó minőségűek a nadrágok és jó a méretezés, de szinte minden nagyvárosban van boltjuk így fel is tudod próbálni, ha nem bízol a rendelésben. Rendelési tapasztalatom a zafulról van csak, egy számmal nagyobbat kell rendelni mindenből ott, plusz nekem pl.a felsőmön volt egy kis lyuk.
2019. aug. 1. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Szia! Tudom ezzel a válasszal egy kissé elkéstem de azért valakinek hátha mégiscsak segítek vele :) Szóval én mindenképpen a Bershkából ajánlom a mom jeans-t a nekem 3 mom jeansem van onnan. Nekem sincs aztán egy modell alkatom de ezek elég jól állnak más farmerekhez képest. Mondjuk én még innen nem rendeltem a minőség szerintem ugyan olyan lenne mivel ismerek aki rendelt már Bershkából :). Szerintem itt is a legolcsóbb a legtöbb 7000ft körül van. Választék is egész jó szerintem.
2019. aug. 19. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!