Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Lányok ti tudtok magas sarkúba...

Lányok ti tudtok magas sarkúban és flip-flop papucsban autót vezetni?

Figyelt kérdés
Nekem eléggé küzdelmes dolog :( a flip-flop papucs olyan mintha mindig le akarna csúszni a lábamról a magas sarkúban meg nem tudom érzékelni a pedált . Lehet hogy kinevettek , de rengetegszer szoktam emiatt mezitláb vezetni . Ti hogy csináljátok ? Ja persze kézi sebváltós kocsitól beszélek .

2019. aug. 17. 10:50
1 2
 11/20 subrette ***** válasza:
75%
#9-es: lehet ám takarítani az autót. Miért pont az autóban ne legyek mezítláb. Otthon is mezítláb vagyok.
2019. aug. 20. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
56%

11-es

Akkor nyalogasd a pedálokat hipóval minden cipős vezetés után negyed óráig. Nekem ne akard bemesélni, hogy az olyan tiszta (vagy olyan tiszta lehet egyáltalán), hogy aztán fél óra vezetés után enni lehessen majd a talpacskáidról.

2019. aug. 20. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 subrette ***** válasza:
100%
Ha koszos lett a cipőm, leveszem, akkor is, ha tudnék benne vezetni. Egy zacskóban megy az ülés alatti fiókba. Nem sározom össze se a szőnyeget, se a pedált az autóban.
2019. aug. 20. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
100%
Meg lehet szokni, papucsban nekem már nem furcsa és elsőre sem volt ijesztő.
2019. aug. 21. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
27%
Nyáron mindig flip-flopban vagyok, vezetni is gy szoktam. Valamennyire tényleg csuszkál néha, de meg lehet szokni. 19/L
2019. aug. 21. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
100%
Ja, azt is meg lehet szokni, ha az ember részegen vezet, vagy éppen kiesett az egyik kerék. Nem kényelmes, a kocsi is kicsit másképp viselkedik, de meg lehet szokni. Hogy lehetnek emberek ennyire idióták?
2019. aug. 21. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
100%

Papucsban ne is próbálkozz, leeshet a lábadról és kész a baj. A magassarkú egyszerűen megszokás kérdése. Az a fontos, vékony talpú legyen, mert a vastag (platformos) talpon keresztül tényleg nem fogod érezni a pedált. De ez egy túrabakancsnál ugyanígy gond, szóval nem a sarok hibája.


A mezítlábas vezetést meg azért hanyagold, mert vészfékezéshez puha talppal nem tudsz elég hirtelen, erősen reagálni. Gondolj bele: mezítláb akárhogy rálépsz valakinek a lábára, nem fog neki fájni. Vészfékezni viszont keményen, határozottan kell, mert egy tizedmásodpercen is múlhat a baleset.

2019. aug. 22. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
100%
Hiába mondod nekik, nem értik, az IQ-juk alacsonyabb, mint cipőméretük.
2019. aug. 22. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom nekem az oktatom mindig azt tanította hogy magassarkúban es papucsban soha ne vezessek, akkor mar inkabb mezítláb. Nem is tettem soha, es nem is erzem biztonsagosnak. Viszek valto cipőt.
2019. szept. 3. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim válasza:
100%
Még nem próbáltam, de nem is akarom. Anyukám magassarkúban vezetett amikor belémjött.
2019. nov. 12. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!