Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Vélemény ezekről a cipőkről?

Vélemény ezekről a cipőkről?

Figyelt kérdés

-Nike Tanjun

-Nike Ld runner

-Nike renew area

Melyiket lenne a legérdemesebb megvásárolni? Előre is köszi a válaszokat!



#cipő #sport #Nike #ld runner #renew area
2019. aug. 20. 00:42
 1/5 anonim ***** válasza:
Attól függ, mire szeretnéd használni.
2019. aug. 20. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 citromfűlevél ***** válasza:
Nekem Nike Tanjunom van abban járok futni, elégedett vagyok vele. Kényelmes, jól szellőzik. A másik kettőt nem ismerem.
2019. aug. 20. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nyilván mivel futócipőket írt a kérdező,futáshoz keresi...😅Szerintem a Renew Arena a legjobb döntés,könnyű és nagyon kényelmes.Az Ld számomra nagyon kemény,és masszív cipő futáshoz.A tanjun pedig valami borzalom nem is értem emberek azt,hogy bírják hordani,szerintem a legrosszabb Nike cipő.
2019. aug. 20. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Igazából ilyen minden napi viseletre,iskolába hordanám,inkább az lenne a lényeg hogy kényelmes legyen. Vagy ha ezek nem megfelelőek erre a célra ,akkor milyen cipőket ajánlanátok ami árkategóriában és kinézetben is hasonló?:)
2019. aug. 20. 12:48
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem Tanjunom van 8 hónapja szeretem az egyetlen hátránya, hogy fekete cipő léttére egy retek mágnes nem járok sárba de minden meg látszik rajta. A fűző melleti perem szerű rész meg barna színű lesz egykis portol szóval nem árt naponta pucolni😆
2019. szept. 6. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!