Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Nők, miért szeretitek a...

Nők, miért szeretitek a magassarkúkat?

Figyelt kérdés
Mi a fő ok!?
2019. aug. 24. 12:14
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
90%
Alacsony vagyok sajnos,így sokat dob rajtam egy magassarkú.Számomra mondjuk nem is kényelmetlenek.
2019. aug. 24. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
92%
Én azért, mert szebbnek látom magam bennük, egyszerűen jobban tetszenek (de hordok laposat is).
2019. aug. 24. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
89%

Én is szebbnek érzem benne magam. Magas vagyok és vékony, ezt csak még jobban kihangsúlyozza egy szép cipő. Magabiztosabb vagyok, megváltozik a járásom és a kisugárzásom.

Igyekszem jó minőségű cipőket venni, így kényelmesek és hétköznap is gyakran hordok magassarkút. (hétköznapokon a vastagabb sarkakat preferálom, eseményre pedig a tűsarkú a nyerő)

2019. aug. 24. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
86%
Szépek és kecsesnek mutatják a lábat.Nőiesebbnek érzem magam benne hétköznapokhoz laposat hordok de egy aklakomra vagy csajos estéhez elengedhetetlen.Nagy szívfájdalmam,hogy a párom alacsony és mellette nem vehetem fel.
2019. aug. 24. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim válasza:
76%

Szia. Nemcsak a nőkre jellemző a magassarkuk iránti "vonzódás", elvégre sokan azért viselik, mert a partnerüknek tetszenek a nők magassarkúban. Én azért szeretem, mert a magassarkútól olyan szoborszerűnek és nőiesnek érzem magamat. A lábamat kecsesnek látom a magassarkúban, ahogy szép lejtése van a cipőben. Ez egyfajta "fétisem".


22/nő

2019. aug. 24. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
76%

Én mondjuk utálom őket, mert nem tudok bennük rendesen járni, és így is elég magas vagyok.


Valaki szeretne magasabbnak tűnni, valaki szeretne a partnere kedvére tenni, valakinek egyszerűen tetszik.


18/L

2019. aug. 24. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 mikeXxX ***** válasza:
Férfiként azt mondom hála az égnek hogy létezik és hogy léteznek olyan nők is akik viselik egyébként formázza a lábat és a feneket csak sajna keveset látni manapság .
2019. aug. 24. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Ebben nem fáj a derekam.

Szép a lábam is benne...

Szeretem

2019. aug. 24. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
76%

Alacsony vagyok, és amikor belebújok sokkalta csinosabb vagyok, kiemeli az alakomat, rengeteget dob egy elegánsabb öltözéken, egyedül akkor amikor kicsit sportosabb vagyok ,olyankor húzok sport cipőt, de ott is előnyben részesítem a platform talpazatot.

Csak magasított/magassarkú csizmákat/cipőket/szandákat hordok. Nagyon jó érzés őket viselni, igazi önbizalom bomba, lehet hogy ugyanúgy az alacsonyabb nők alacsonyak maradnak , de minden kétség kívűl kiemeli a nők adottságait és vonza a férfiak tekintetét.

2019. aug. 24. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
82%

Alacsony vagyok, jót tesz a magasságomnak.

Elég rövidek a lábaim, formázza őket, kicsit hosszabbnak látszanak.

Tetszik magamon, nőiesnek, szexinek tartom, egy farmert is feldob. Másképp járok benne, mint egy lapos cipőben, magassarkúban nem lehet úgy 'trappolni", kecsesebb, elegánsabb a járásom.

Szeretem, amikor kopog a sarka:).

2019. aug. 24. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!