Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Lányok! Szeretitek a magassark...

Lányok! Szeretitek a magassarkúkat? Hány centis a legmagasabb? Szeretitek, ha a pasik megbámulnak benne vagy inkább zavarba jöttök tőle? Leírhatjátok azt is, h milyen magasak vagytok.

Figyelt kérdés
2017. febr. 12. 14:31
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Szeretek magassarkut hordani, de nem mindennap. A legmagasabb 11 cm. Általában zavarba jövök, ha megbámulnak, de valahol orulok is neki.

155 cm vagyok.

2017. febr. 12. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
170 cm vagyok, szeretem őket, de nem hordok túl gyakran. Ha egyedül vagyok akkor zavarba hoz, ha megnéznek, ha másokkal akkor nem annyira. De egyébként nem bánom, ha megnéznek, hiszen ez csak elismerés.
2017. febr. 12. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
46%

163 centis vagyok s eleve a női ruhák nem jönnek be különösebben, magassarkúban nem is tudok járni.

A kórusos fellépőcipőm a legmagasabb sarkú, nem mérem le, 3 centis? :D Már ez sem atomstabil.

Amúgy mindig bakancsban járok, legjobb.

2017. febr. 12. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
168 centi vagyok. Zavar a magassarkú mert nem szeretek középpontba lenni ezért nem hordok.
2017. febr. 12. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Nem tetszenek, nem is hordom.

Kb. 3-4 centis alkalmi cipő a legmagasabb, de azt is úgy évente egyszer veszem fel.

Nem szoktak megbámulni.

173 centi vagyok

2017. febr. 12. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

166 cm vagyok, szoktam hordani néha. a legmagasabb talán 8 centi körül lehet. Úgy vagyok vele, mint az első: zavarba jövök, de azért jól esik.

18L

2017. febr. 12. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

170 cm vagyok, van egy 7 cm-es bokacsizmám, azt viselem ha épp a nőies stílusomhoz van kedvem, de még mindig gyakrabban hordok bakancsot, csizmát.

Nagyon feltűnően kell engem bámulni ahhoz, hogy észrevegyem az illetőt, nem szoktam odafigyelni ilyenekre. Nem jövök zavarba, mivel nem úgy öltözök hogy szégyenkeznem kéne miatta, ezért csak elismerés, bók ha megnéznek (természetesen az igényes, ápolt külsejű és jóképű férfiakra gondolok ilyenkor, nem a csövesekre és a testvírekre akik minden élő és mozgó nőt meghágnának).

2017. febr. 12. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

11cm az a magasság, amiben még járni is tudok :D

Általában 8-10 cm közöttieket hordok,rendszeresen.

Nagyon csúszós időben, én is bakancsot,vagy lapos talpú csizmát viselek.

Hidegen hagy, hogy megnéznek-e vagy sem. A lényeg, hogy én jól érezzem magam az adott cipőben.

174 cm vagyok.

2017. febr. 12. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Nem hordok soha. Kényelmetlen nekem mindegyik, úgy megyek benne mint egy raptor, ez inkább nevetségessé tenne,mint vonzóvá. Igazából nem is a stílusom, inkább sportosabb vagyok..

Egyébként kicsi vagyok, 158 cm, de nem zavart soha,hogy alacsony vagyok. És utálom,ha megbámulnak..mint egy darab húst a piacon. Sokszor ér atrocitás úgy is,hogy sima farmer/sportcipő kombóban vagyok és semmim nincs kint, így sokszor félek is...magasban, nőcisen még jobban félnék és szaladni sem tudnék benne, sem megvédeni magam. :)

28/n

2017. febr. 12. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
60%

Tuti valami cipőfétises hülyegyerek vagy, bár bocsánat.

Most komolyan ilyen kérdésekre élvezkedsz?! Elég primitív dolog...


Kedves válaszolók, és mindenki aki ezt a kérdést látja!

Ez az ember már 2012 óta különböző fórumokon ilyen kérdésekkel próbálja becserkészni az ádozatait mindig más felhasználónévvel.

23,26...stb. éves jóhiszemű férfinak adja ki magát, közben pedig több, mint 40 éves.

Ha bármelyikőtöknek valami gyanús cipővel kapcsolatos privát üzenetet ír, kérlek ne válaszoljatok rá!

Csak a bizalmatokat akarja kijátszani, és ki tudja még mit.

2017. febr. 13. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!