Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Fiúk! A lányokon általában a...

Fiúk! A lányokon általában a nadrágot vagy a szoknyát szeretitek jobban?

Figyelt kérdés

Ha a szoknyát akkor milyen fajtájú? (Földigérő, rakott, mini, farmer, vékony, egybeszokny, tüll/áttetsző stb.)

És ha nadrág?

(cicanadrág, trapéz, cső, "boyfriend" nadrág, szaggatott stb..)



2019. júl. 20. 14:57
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
67%

Én a szoknyát, bár én már rég nem vagyok lány. (Nő vagyok).

Fiatalabb koromban is s szoknyát szerettem.

2019. júl. 20. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
48%

A boyfriend nagyon ocsmány, nem hiszem el, hogy a millió féle fazon közül csak az a kényelmes (meg ezt már előadták ugyanúgy a többi fajtánál is, mikor azok voltak a menők). A többi ruhával nekem nincs bajom, bár azokat a szoknyatípusokat nem ismerem annyira.

Természetesen ez csak az én véleményem, úgyhogy nem kérek beszólogatást. Én sem sértődök meg, ha vki azt mondja kulturáltan, hogy neki ez meg az nem jön be fiúkon.

2019. júl. 20. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Elfogadom ha neked nem tetszenek bizonyos fajta nadrágok, semmi baj:D
2019. júl. 20. 15:34
 4/13 anonim ***** válasza:
Egybeszoknya és rövid illetve cica vagy szagatott nadrág ami tetszik nekem egy lányon. :)
2019. júl. 20. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Kösziköszi a válaszokat!

Esetleg a későbbiekben írnátok nmet és kört is?

2019. júl. 20. 16:23
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Általában a szoknya jobban bejön, például olyan, ami kb. térdig ér.

De van, amikor a nadrág jön be jobban, mert szépen odasimul az egész lábhoz, a combhoz is.

A cicanadrág nagyon tetszik.

40/F

2019. júl. 20. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

Mivel legalább 8 privát üzenetet kaptam a kérdés eredetéről, inkább kiírom ide.


Néptáncolok tehát viszonylag sokszor hordok szoknyát a próbákon és fellépéseken kívül még a különféle tánchoz kapcsolódó programokon(táncház stb)

Mivel ezek miatt sokszor hordok szoknyát, a hétköznapokban amikor "civilben" vagyok nem jut eszembe meg nem is kívánom a szoknyát.


Viszont elég sokszor megkaptam h hordhatnék szoknyát mert jóláll.


(főleg a 152 centimhez haha)

2019. júl. 20. 17:01
 8/13 anonim ***** válasza:
Jól néz ki a szoknya egy lányon, de ha te nem akarsz hordani, akkor ne hordd. Aki jó csaj, az nadrágban is az lesz és az a lényeg, hogy te jól érezd magad a ruháidban.
2019. júl. 20. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Aranyos és csinos lehetsz szoknyában a magasságodhoz. :D egyébként szoknya rövid vagy hosszú vagy szaggatott nadràg. 22/F
2019. júl. 20. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Személy szerint inkább a nadrágot, szoknyát csak akkor, ha egy egyberuha része. De akkor nagyon :D
2019. júl. 20. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!